تجمع متقاضیان خرید خودرو مقابل وزارت صنعت، برندگان اشتباهی قرعه کشی

به گزارش مجله کالارنا، جمعی از متقاضیان خرید خودرو با تجمع مقابل ساختمان وزارت صنعت اعلام کردند که امکان ثبت نام در فروش محصولات ایران خودرو را ندارند در حالی که اسم آن ها هیچ گاه به عنوان برنده قرعه کشی اعلام نشده است.

تجمع متقاضیان خرید خودرو مقابل وزارت صنعت، برندگان اشتباهی قرعه کشی

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، جمعی از متقاضیان خرید خودرو امروز مقابل ساختمان وزارت صنعت تجمع و اعلام کردند که در مراجعه به سایت پیش فروش محصولات ایران خودرو، امکان ثبت نام ندارند و این در شرایطی است که در هیچکدام از فروش فوق العاده یا پیش فروش های قبلی این شرکت برنده قرعه کشی نبوده اند.

علی جعفری، یکی از تجمع کنندگان در این باره گفت: روز گذشته برای ثبت نام در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو به سایت این گروه خودروسازی مراجعه کردم، ولی در سایت با این عنوان که شما قبلاً برنده قرعه کشی شده اید، ثبت نام برایم مسدود بود.

وی شرح داد: به این دسته از مراجعه کنندگان به سایت فروش ایران خودرو دلایل مختلفی از جمله عدم واریز وجه خودرو اعلام شده است و به برخی افراد نیز اعلام کرده اند که نامشان در فهرست تکمیل ظرفیت بوده و آن ها وجه خودرو را واریز نکرده اند و به همین دلیل از حضور در مراحل بعدی فروش مستقیم خودرو محروم می شوند.

جعفری ادامه داد: صبح امروز به دفتر فروش ایران خودرو و همچنین مرکز ارتباط با مشتریان این گروه خودروسازی نیز مراجعه کردیم که به ما گفتند برنده شدن شما از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی شده است در حالی چنین موضوعی صحت ندارد و پرینت پیامک و ایمیل ها نشان دهنده کذب بودن ادعای این خودروساز است.

وی شرح داد: برخی می گویند فهرست برندگان قرعه کشی با فهرستی که خودروسازان به مرکز شماره گذاری ارسال می کنند متفاوت است و به همین دلیل کد ملی های درج شده در فهرست ارائه شده به وزارت صنعت با افرادی که به عنوان برنده نهایی پیروز به خرید خودرو می شوند فرق دارد.

این معترض گفت: در حال حاضر داخل ساختمان وزارت صنعت هستیم، ولی تا به امروز مسئولی با ما صحبت نکرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1277

به "تجمع متقاضیان خرید خودرو مقابل وزارت صنعت، برندگان اشتباهی قرعه کشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجمع متقاضیان خرید خودرو مقابل وزارت صنعت، برندگان اشتباهی قرعه کشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید