حضور مهاجم مطرح فرانسوی در استقلال منتفی شد؟

به گزارش مجله کالارنا، در حالیکه از روز گذشته اخبار فراوانی مبنی بر علاقه استقلال به جذب رودی ژستد بازیکن سابق آستون ویلا و میدلزبورو و فعلی پانه تولیکوس یونان منتشر شد، اما رسانه های یونانی با تکذیب احتمال جدایی این بازیکن، نوشتند که او تیمش را ترک نخواهد کرد.

حضور مهاجم مطرح فرانسوی در استقلال منتفی شد؟

روزنامه گاتزتا یونان در این خصوص نوشت: گزارش های زیادی از ایران مبنی بر پیوستن مهاجم 33 ساله به استقلال وجود دارد، اما هیچ پیشنهاد رسمی برای این بازیکن ارسال نشده است. به نظر می رسد پانه تولیکوس از داستان انتقال رودی ژستد به ایران بی خبر است و به طور خاص در این کشور آسیایی و در بیش از ده نشریه، از این انتقال صحبت می کنند. ا

این روزنامه در ادامه نوشته است: با این حال، هیچ منبع موثقی در پانه تولیکوس این پیشنهاد را تأیید نکرده و به نظر نمی رسد مسئله قابل توجهی در مورد این مهاجم 33 ساله وجود داشته باشد. تا به امروز هیچ منبعی پیشنهاد رسمی برای این بازیکن را تأیید نکرده است. علاوه بر این، ژستد فقط به بازی آینده پانه تولیکوس مقابل اوفی کرت در روز یکشنبه فکر می کند.

وب سایت agriniopress نیز در این باره نوشت: استقلال که محمدرضا آزادی را از پانه تولیکوس به خدمت گرفت، اکنون در پی جذب رودی ژستد است و این بازیکن را دنبال می کند. در رسانه های اجتماعی در مورد حضور این بازیکن 33 ساله صحبت می شود، اما هیچ پیشنهاد رسمی در این خصوص وجود ندارد.

این رسانه در ادامه نوشته است: خبری مبنی بر علاقه استقلال که محمدرضا آزادی را به خدمت گرفته، با سرعت نور در ایران دست به دست می شود. در واقع چند ساعتی است که جنگی در بخش کامنت های در پیج شخصی رودی ژستد در شبکه های اجتماعی در جریان است و طرفداران استقلال از او می خواهند که به تیمشان بروند و عده ای نیز از او استقبال کرده اند.

رسانه یونانی در خاتمه نوشته است: با این حال، هیچ مسئله جدی در مورد این مهاجم باتجربه وجود نداشته و هر خبری که به انتقال احتمالی او مربوط می شود، اخبار فانتزی است! یکی از مسئولین پانه تولیکوس در این خصوص گفت: رودی ژستد برای بازی بعدی آماده می شود و ما انتظار داریم او به سطح مطلوبی برسد.

همچنین sportime دیگر رسانه یونانی در این باره نوشت: رودی ژستد قهرمان ناخواسته ای در سناریوی جابجایی استقلال است. در ایران ادعا می شود استقلال که محمدرضا آزادی نیز در این تیم حضور دارد، به جذب رودی ژستد علاقه مند است. این مهاجم 33 ساله در شبکه های اجتماعی نظرات متعددی از طرفداران تیم ایرانی دریافت کرده است که از او می خواهند به آنجا برود.

این وب سایت ادامه داد: با این حال، پانه تولیکوس فاش می کند که مسئله ای میان آن ها و ژستد وجود ندارد. مدیران این باشگاه به صراحت می گویند که هیچ پیشنهادی برای جدایی این بازیکن دریافت نکرده اند و ژستد نیز در بخش فروش بازار نقل و انتقالی پانه تولیکوس حضور ندارد. او برای بازی بعدی برابر اوفی کرت آماده می شود و این به نظر جیانیس آناستاسیو (مربی پانه تولیکوس) بستگی دارد که از او استفاده کند یا خیر.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 5 آذر 1400 بروزرسانی: 5 آذر 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1933

به "حضور مهاجم مطرح فرانسوی در استقلال منتفی شد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "حضور مهاجم مطرح فرانسوی در استقلال منتفی شد؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مهاجم مطرح فرانسوی در استقلال منتفی شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید