خبر نگران کننده برای پرسپولیسی ها

به گزارش مجله کالارنا، برنامه لیگ برتر تا پایان نیم فصل اول اعلام شد و پرسپولیسی ها هر 5 روز یک بار باید به میدان بروند.

خبر نگران کننده برای پرسپولیسی ها

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پرسپولیس به دلیل حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 چند بازی اش در لیگ برتر به تعویق افتاد. سازمان لیگ فدراسیون فوتبال برنامه بازی های به تعویق افتاده پرسپولیس و سه هفته انتهای نیم فصل اول را بیان نمود.

شاگردان یحیی گل محمدی بعد از بازی هفته دوازدهم خود مقابل آلومینیوم که روز دوشنبه ششم بهمن ماه در اراک برگزار می شود، با برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ روز شنبه یازدهم بهمن ماه پذیرای ماشین سازی تبریز هستند. پرسپولیسی ها بعد از بازی مقابل ماشین سازی، در یک بازی حساس روز پنجشنبه شانزدهم بهمن ماه به مصاف تراکتور در تبریز می فرایند.

بهترین مرجع خرید و استعلام قیمت میلگرد و آهن آلات ساختمانی

بعد از این سه بازی، یک بازی معوقه سرخپوشان پایتخت برگزار می شود. پرسپولیسی ها بعد از دو جدال با تبریزی های لیگ در یک بازی معوقه از هفته نهم، روز پنجشنبه بیست و یکم بهمن ماه پذیرای تیم تازه لیگ فزونی شده مس رفسنجان هستند.

هفته انتهای نیم فصل اول روز های بیست و پنجم و بیست و ششم بهمن برگزار می شود و پرسپولیس در آخرین بازی این هفته روز یکشنبه بیست و ششم بهمن ماه پذیرای همشهری خود پیکان است.

با انتها یافتن هفته پانزدهم، سرخپوشان پایتخت یک بازی معوقه دیگر دارند. جدال شاگردان یحیی گل محمدی مقابل شاگردان امیر قلعه نویی در تیم گل گهر که قرار بود در هفته دهم برگزار شود و به تعویق افتاده، آخرین بازی نیم فصل اول است. این بازی در روز اول اسفندماه در سیرجان برگزار می شود تا اولین روز از آخرین ماه سال نیم فصل اول لیگ بیستم به انتها برسد.

شاگردان یحیی گل محمدی با برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ، تا انتها نیم فصل اول هر 5 روز یک بار باید به میدان بفرایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1516

به "خبر نگران کننده برای پرسپولیسی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر نگران کننده برای پرسپولیسی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید