دیگر فوتبال دوستان مشهدی هم عِرقی به شهرخودرو ندارند!

به گزارش مجله کالارنا، هادی برگی زر معتقد است که شیوه مدیریت حمیداوی بلایی را سر شهرخودرو آورده که اکنون این تیم بوی سقوط می دهد.

دیگر فوتبال دوستان مشهدی هم عِرقی به شهرخودرو ندارند!

هادی برگی زر، پیشکسوت فوتبال مشهد در گفت وگو با خبرنگاران در مورد شکست شهرخودرو مقابل نساجی و اوضاع نه چندان مطلوب این تیم در لیگ بیست و یکم گفت: تیم به هیچ وجه مقابل نساجی خوب بازی نکرد. ما چه قبل از گل و چه بعد از گل برنامه ای از سوی تیم مشهدی شاهد نبودیم و انگار شاگردان میثاقیان سردرگم و بی تاکتیک بودند. اگر حریف مقابل، تیمی قوی تر از نساجی بود، شهرخودرو حداقل 3 یا 4 گل می خورد.

وی ادامه داد: به قول معروف خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج. شهرخودرو از همان اول هم نه خوب یارگیری کرد، نه خوب توانست جانشین بازیکنانی که رفته اند را پر کند و نه در ادامه راستا درست یک تیم حرفه ای را پیمود. بازیکنانی که برای تیم جذب شدند، یک سال یا مصدوم بودند یا محروم و بازی ننموده اند. تیم زمین تمرین ندارد و در تهران تمرین می نماید. نه امکانات سخت افزاری دارد و نه نرم افزاری. تیم هایی که هدف ماندن در لیگ برتر را دارند، سعی می نمایند در نیم فصل نخست امتیاز جمع نمایند، زیرا شناخت ها نسبت به هم کمتر است. مرحوم یاوری همواره می گفت در نیم فصل دوم عرض دروازه ها کمتر می گردد و این به این معنا بود که کار برای بقا در نیم فصل دوم سخت تر از نیم فصل نخست است.

این پیشکسوت فوتبال درباره عملکرد میثاقیان روی نیمکت شهرخودرو گفت: میثاقیان مربی و استاد من بوده اما اکنون در حال خراب کردن نام و سابقه خود است. او ناراحتی جسمی دارد و نمی تواند کامل در کنار تیم باشد اما اصرار دارد که به کارش ادامه دهد که خوب نیست. میثاقیان همواره سعی نموده مسائل تیم هایی که دارد، درون تیم باقی بماند اما اشتباه بزرگ او در این فصل همین است که سعی نموده مسائل مدیریتی و کلی شهرخودرو را هم لاپوشانی کند. به نظرم او باید این را متوجه گردد که اگر کاری از دستش برنمی آید، بگذارد و برود و بیشتر از این با سابقه خودش بازی نکند.

برگی زر در مورد مسائل مدیریتی گفت: من از ابتدا هم هوادار خصوصی شدن فوتبال بودم اما نه به این شکل که حمیداوی در حال اداره کردن این تیم است. مالک معنوی تیم، طرفداران مشهدی هستند اما حمیداوی با بی خیالی و نرسیدن به شهرخودرو کاری کرد که حتی دیگر فوتبال دوستان مشهدی هم عرقی به این تیم نداشته باشند. او از مدیریت تنها یاد گرفته با آدم ها بازی کند و ماهی 3 قائم مقام و 2 مربی عوض کند. من از او تشکر می کنم که با هزینه هایش، برای اولین بار مشهد صاحب نماینده در فوتبال آسیا شد اما اکنون این شهرخودرو بوی سقوط می دهد و با این وضع مدیریت، کاری برای آن نمی گردد کرد.

وی در انتها گفت: من یک توصیه به مسئولان استانی دارم؛ به جای این که در پی خریدار برای شهرخودرو باشند، با همان هزینه و حتی کمتر سعی نمایند تیم های ریشه دار استان مثل ابومسلم و پیغام را احیا نمایند. مسئولان هیات فوتبال و سایر مقام ها باید بدانند که دیگر نمی گردد برای شهرخودرو کاری کرد و بگذارند این تیم با حمیداوی و این نوع مدیریتش غرق شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2006

به "دیگر فوتبال دوستان مشهدی هم عِرقی به شهرخودرو ندارند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیگر فوتبال دوستان مشهدی هم عِرقی به شهرخودرو ندارند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید