رضا رویگری در آرامش پس از طوفان چه می کند؟

به گزارش مجله کالارنا، رویگری می گوید: نسبت به قبل حالش خیلی بهتر است، روحیه اش خوب شده و حتی چندین کار برای بازی به او پیشنهاد شده، اما فعلا باید صبر کند تا ببیند شرایط درمانش تا کجا پیش می رود.

رضا رویگری در آرامش پس از طوفان چه می کند؟

این بازیگر در گفت وگویی با ایسنا درباره اینکه این روز ها چه می کند و از شرایطی که دارد راضی است؟ گفت: خدا را شکر نسبت به قبل حالم خیلی بهتر است. در خانه ای که مستقر شدم، آقایان قرایی و اصغری از طرف صداوسیما همراه خانواده هایشان خیلی برایم زحمت کشیدند. دو پرستار هم شبانه روز در کنارم هستند و فیزیوتراپ هم دارم که به منزل می آید و کارم را انجام می دهد. خداراشکر از شرایط موجود راضی ام و امیدوارم حالم بهتر شود؛ دیگر راضی ام به رضای خدا.

رویگری ضمن تشکر از دوستانی که در این مدت او را تنها نگذاشتند، گفت: خدا را شکر می کنم که نگذاشتند من تنها بمانم. این روز ها همچنان تحت درمان هستم. با فیزیوتراپی هایی هم که داشتم، پاهایم خدا را شکر کمی بهتر شده اند و راه افتاده ام. در حال حاضر چند روزی است که با عصا راه می روم و از آن حالتی که نمی تواستم از جایم بلند شوم درآمده ام. خداراشکر فعلا مسئله ای ندارم و به لحاظ معیشتی و سایر مسائل هم فعلا همه چیز خوب پیش می رود.

وی درباره اینکه آیا هنرمندان هم به تماشاش می آیند؟ پاسخ داد: برخی دوستان و هنرمندان گهگاهی به تماشام می آیند. اخیرا هم چندین کار برای بازی پیشنهاد شده است که باید ببینم شرایطم چطور می شود. خودم که خیلی دوست دارم کارم را ادامه بدهم و بازی داشته باشم، اما با این حال فعلاً ممکن نیست، باید کمی شرایطم تغییر کند و بهتر شوم.

رضا رویگری در خاتمه به خبرنگار ایسنا گفت: هیچ حرفی ندارم، جز اینکه بگویم خدا را شکر. امیدوارم از این حالی که هستم بهتر شوم. از همه دوستانی هم که کمکم بودند تشکر می کنم. این روز ها بیشتر در خانه تلویزیون تماشا می کنم و اینطور خودم را مشغول می کنم. به امید روز های بهتر.

پنجم اردیبهشت ماه امسال ویدئویی کوتاه از رضا رویگری، منتشر شد که در آن اعلام میشد این بازیگر از یک هفته قبل به آسایشگاه کهریزک برده شده و برای رهایی از آنجا از مردم کمک خواسته بود.

رضا رویگری در نهایت پس از سه هفته بستری شدن در آسایشگاه کهریزک، 18 اردیبهشت ماه در منزلی که همراه با پرستار مهیا شده بود، ساکن شد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 تیر 1401 بروزرسانی: 25 تیر 1401 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2157

به "رضا رویگری در آرامش پس از طوفان چه می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا رویگری در آرامش پس از طوفان چه می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید