رونمایی از شعار تازه، ایلان ماسک در حال نابود کردن میراث توییتر، عکس

به گزارش مجله کالارنا، فارس نوشت: ایلان ماسک که به تازگی دست به تغییر برند توییتر به ایکس زده است اکنون از انتخاب شعار نو برای آن اطلاع داد.

رونمایی از شعار تازه، ایلان ماسک در حال نابود کردن میراث توییتر، عکس

ایلان ماسک به تازگیشعاری نو برای ایکس(توییتر سابق) انتخاب نموده است: Blaze Your Glory به معنی شکوه خود را شعله ور کن.

ماسک که بعد از خرید این پلتفرم تغییرات زیادی در آن ایجاد نموده در به روزرسانی نو اندروید و آی اواس نام توییت را با پست جایگزین کرد.

این میلیاردر اکنون شعار Blaze Your Glory را جایگزین شعار قبلی Whats Happenin نموده است.

ماسک در آبان ماه سال گذشته بعد از کشمکش های بسیار این شبکه اجتماعی را خرید و بعد از آن شاید بتوان گفت توییتر روی خوش به خود ندید تا جاییکه اکنون با تغییر برند به ایکس پرندگان آبی شناخته شده برای همه خاموش شده اند.

از اولین تغییراتی که این مالک در این پلتفرم ایجاد کرد اخراج بسیاری از کارمندانش بود که اینکار به علت گیرافتادن در مسائل مالی و کوشش برای کاهش هزینه ها رخ داد.

تزلزل در این شبکه اجتماعی باعث از بین رفتن اعتماد بسیاری از تبلیغ کنندگان و عدم سرمایه گذاری آن ها در توییتر شد. ایلان ماسک بعد از این موارد تصمیم گرفت لیندایاکارینو مدیر تبلیغات ان بی سی یونیورسال را به عنوان مدیرعامل نو معرفی کند تا از این طریق بتواند اعتماد تبلیغ کنندگان را جلب کند.

اکنون به گفته مدیرعامل نو و خود ایلان ماسک، ایکس به سمت تبدیل شدن به برنامه ای همه کاره پیش می رود چیزی که در آن کارهایی از قبیل پرداخت، سفارش غذا، ارتباط اجتماعی و غیره انجام خواهد شد.

یکی از نوترین اقدامات اجرا شده به وسیله ماسک برنامه اشتراک عایدی تبلیغاتی برای سازندگان محتوا است که به تازگی در این پلتفرم کلید خورده است. وی در اوایل این ماه بدون ارائه جزئیات گفت که جریان نقدی ایکس به علت کاهش تقریبا 50 درصدی عایدی تبلیغاتی و بار بدهی سنگین، منفی بوده است.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 مرداد 1402 بروزرسانی: 10 مرداد 1402 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2341

به "رونمایی از شعار تازه، ایلان ماسک در حال نابود کردن میراث توییتر، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از شعار تازه، ایلان ماسک در حال نابود کردن میراث توییتر، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید