اخبار اقتصادی

نگرانی پنتاگون از نفوذ چین، روسیه و ترکیه در شمال آفریقا

یک رسانه عرب زبان با اشاره به سفر وزیر دفاع آمریکا به شمال آفریقا، نوشت که پنتاگون نگران نفوذ چین، روسیه و ترکیه در این منطقه است.

7 آبان 1399

کلید دولتمردان روحانی قفل بورس را باز می نماید؟

خبرنگاران : بورس تابستان را چگونه به پایان می برد،بعضی می گویند ارزندگی بیشتر سهم های عظیم و عملکرد روز آخر مانع از ریزش بیشتر است اما گروهی اعتقاد دارند با یک گل بهار نمی گردد.

6 آبان 1399

شغل های پردرآمد در کانادا

یکی از دغدغه های اشخاصی که می خواهند مهاجرت نمایند اشتغال است. اگر شما مهاجرت به کانادا را انتخاب نموده اید باید این خبر خوش را به شما بدهیم که فرصت های شغلی زیادی در این کشور برای شما وجود دارد که با توجه به مهارت و رشته تحصیلی خود می توانید اون مشاغل...

5 آبان 1399

تجمع متقاضیان خرید خودرو مقابل وزارت صنعت، برندگان اشتباهی قرعه کشی

جمعی از متقاضیان خرید خودرو با تجمع مقابل ساختمان وزارت صنعت اعلام کردند که امکان ثبت نام در فروش محصولات ایران خودرو را ندارند در حالی که اسم آن ها هیچ گاه به عنوان برنده قرعه کشی اعلام نشده است.

5 آبان 1399

خبرنگاران کاستی های بازار سرمایه

تهران- خبرنگاران- کارشناسان مالی در گفت وگو با روزنامه ایران گفتند: یکی از ارکانی که در قانون بورس و اوراق بهادار هم آمده ولی تا به امروز اجرایی نشده، بازارگردان است که در شرایط صعودی و نزولی می تواند به تعادل بازار یاری کند، اما هم اکنون حقوقی های بازار...

4 آبان 1399

دانشگاهیان خراسان شمالی به یاری توسعه استان بیایند

معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی گفت: ارائه مدل های توسعه در منطقه، ارائه طرح های جامع در شهر ها و آنالیز آسیب های اجتماعی از مهم ترین مواردی است که دانشجویان و اساتید استان می توانند در آن اثرگذار بوده و به بهبود شرایط یاری نمایند.

3 آبان 1399

رشته هتلداری در کانادا

شرایط تحصیل در رشته هتلداری در کانادامدرک هتلداری به دانش آموزانی که مایل به پیروی از مدیریت حرفه ای در صنعت خدمات در یک سازمان متمرکز بین المللی و یا شرکت در یک پروژه باشند، اعطا می گردد. اینکه شما از جهت استاندارد یا جهت یارانه ای EuroBA پیروی می کنید و...

1 آبان 1399

آمریکا بزرگترین تراشه ساز چین تحریم می نماید

خبرنگاران- دولت ترامپ در راستای تشدید سرکوبی شرکتهای چینی، در حال آنالیز افزودن شرکت تراشه ساز چینی SMIC به فهرست سیاه تجاری است.

28 مهر 1399

با سهام عدالت صاحب خودرو شوید!

به گزارش خبرنگاران، هرچند دیروز خبر توزیع خودرو رایگان به خانواده های آسیب پذیر تکذیب شد اما امروز یک نماینده مجلس با بیان توضیحاتی درباره این طرح وعده داد که می توان با بخشی از سهام عدالت خانوار نیازمند، آنها را صاحب خودرو کرد.

27 مهر 1399

هزینه کاشت مو چقدر است؟

اگر شماهم جزء افرادی هستید که ریزش های شدید را در موهای خود تجربه میکنید و از درمان های مختلف بی نتیجه مانده اید باید بدانید که بهترین روش برای شما عزیزان استفاده از کاشت مو طبیعی می باشد تا این درمان بدون نیاز به جراحی منجر به رشد طبیعی موهای شما به صورت...

19 مهر 1399

بازار مسکن کانادا فعال است اما شیوه های انتخاب خانه تغییر نموده

در بیشتر استان های کانادا خریداران اجازه بازدید از خانه های فروشی را دارند هر چند این کار با اعمال قوانین جدید انجام می گردد و بخاطر وجود خطر موج دوم همه گیری ، رعایت احتیاط در تمامی مراحل اجباری است.

14 مهر 1399

تدوین سند راهبردی نقشه راه اقتصادی کشور توسط دولت

رئیس جمهور گفت: نقشه راه اقتصادی کشور برای سال هشتم فعالیت دولت، در هفته دولت اعلام می شود.

13 مهر 1399

اردوغان: هرگونه تجاوز به کشتیمان در مدیترانه بهای سنگینی دارد

رئیس جمهور ترکیه درباره هرگونه حمله به کشتی این کشور در دریای مدیترانه هشدار داد.

12 مهر 1399

گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در شهریورماه 1399

تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در شهریورماه سال 1399، به 8.5 هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 6.8 درصد کاهش و 203.7 درصد افزایش نشان می دهد.

9 مهر 1399

تداوم تاخیر بانک ها در واریز پول ، بانک ها فکر نمایند قسط خودشان عقب افتاده!

به گزارش خبرنگاران، احتمالا برایتان پیش آمده که قسط وام بانکی تان کمی عقب بیفتد و فقط برای چند روز خرج یا برجی جایگزین اولویت پرداخت اقساط وام هایتان شده باشد.

5 مهر 1399

خبرنگاران اعلام شرایط فوق العاده 2 هفته ای در بیروت از سوی شورای وزیران لبنان

تهران- خبرنگاران- شورای وزیران لبنان در پی انفجار روز چهارشنبه گذشته در بیروت پایتخت این کشور، دو هفته حالت فوق العاده در این شهر اعلام و خاطر نشان کرد که مدت مزبور قابل تمدید است.

4 مهر 1399

ترامپ: من بیش از اوباما برای اقلیت ها کار کردم

رئیس جمهور آمریکا مدعی شد بیشتر از باراک اوباما- زمانی که بر سر کار بود- برای اقلیت ها کار انجام داده است. این اظهارات پس از آن مطرح شد که رئیس جمهور سابق گفت، دولت کنونی در حال سرکوب رأی دهندگان اقلیت است.

3 مهر 1399

5 قدم برای جلوگیری از پرخوری احساسی در دوره کرونا

ایرنا/ پرخوری احساسی از نوعی بروز احساسات است که ممکن است در بعضی به علت نگرانی، اضطراب یا استرس رخ دهد. در دوران کرونا به علت فشارهای احساسی و مالی ممکن است احساسات ذکر شده بیشتر به سراغ مان بیایند که موجب میل به پرخوری در ما می شوند. زمان هایی که شما احساس...

2 مهر 1399

چرا واریز یک هفته ای پول سهام عدالت به دو ماه رسید؟

به گزارش خبرنگاران، شکایت مردم از واریز پول فروش سهام عدالتشان تمامی ندارد. تا جایی که در گفته ها و نوشته هایشان با طعنه و کنایه این سهام را سهام بی عدالتی می خوانند.

31 شهریور 1399

تشریح جزئیات تشکیل بورس املاک ، رونق انبوه سازی به جای دلالی

عضو شورای عالی بورس با بیان اینکه بورس املاک و مستغلات به عنوان پنجمین بورس کشور به زودی راه اندازی می گردد، گفت: این بورس به جای افزایش دلالی در بخش مسکن به انبوه سازی فراوری مسکن یاری می نماید.

28 شهریور 1399
تعداد: (337)