فال آوت نیو وگاس 2 در مراحل اولیه ساخت واقع شده است

به گزارش مجله کالارنا، طبق گزارشاتی که اخیراً اعلام شده بازی فال اوت وگاس تازه 2 (Fallout New Vegas 2) در مراحل اولیه ساخت قرار گرفته است. البته به این معنا است که بحث هایی از ساخت این بازی در مایکروسافت مطرح شده است.

فال آوت نیو وگاس 2 در مراحل اولیه ساخت واقع شده است

طبق چیزی که به وسیله یکی از خبرنگاران گفته شرکت آبسیدین (Obsidian) به فکر ساخت یک دنباله برای بازی محبوب نقش آفرینی خود است. همینطور اینکه این شرکت به همراه بتسدا به وسیله مایکروسافت خریداری شده و به همین علت زیر نظر یک شرکت بزرگ هستند.

گف گراب (Jeff Grubb) کسی که این خبر را منتشر نموده، می گوید:

فال اوت وگاس نو در سال 2010 عرضه شد. این بازی به سبک اکشن و نقش آفرینی بوده و به وسیله شرکت آبسیدین ساخته شد. ناشر آن نیز شرکت بتسدا (Bethesda) بود. در اصل این بازی یک داستان جانبی از مجموعه فال اوت بود که در مناطقی از ایالات کالیفرنیا، آریزونا و نوادا (Nevada) کشور آمریکا جریان داشت.

در سال 2013 بود که مدیر کل آبسیدین خاطرنشان کرد که در پی ساخت ادامه این بازی است. با اینحال از ن مدت دیگر خبر خاصی از این دنباله نشد. در همان موقع مدیر کل آبسیدین گفت که اگر تصمیم به ساخت دنباله بازی وگاس نو بگیرد، چندین سال با شماره 1 فاصله خواهد داشت. به علت اینکه بتسدا سخت مشغول پروژه های دیگر بود.

نکته جالب اینجاست که در سال 2018 مایکروسافت شرکت آبسیدین را خریداری کرد. آبسیدین پس از آن مجموعه اوری (Ori) را ساخت که موفقیت بسیار زیادی در سبک پلتفرمر داشت. در سال 2021 مایکروسافت شرکت زنی مکس (ZeniMax) را خریداری کرد. این شرکت در اصل کمپانی مادر بتسدا است. با خرید بتسدا بیشتر عناوین این شرکت در گیم پس به صورت رایگان گرفت. حال که این دو شرکت به وسیله مایکروسافت خریداری شده اند امکان دارد که با فشار مایکروسافت وگاس نو 2 را بسازند.

البته همانطور که گفته شد ما با ساخت وگاس نو 2 سال های بسیاری فاصله داریم. با اینحال امیدواریم که بتواند مانند شماره 1 خود عمل نموده و هواداران را ناامید نکند.

منبع: VideoGamesChronicle.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 3 خرداد 1401 بروزرسانی: 3 خرداد 1401 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2106

به "فال آوت نیو وگاس 2 در مراحل اولیه ساخت واقع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال آوت نیو وگاس 2 در مراحل اولیه ساخت واقع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید