قسمت 15 آقازاده؛ آقازاده های لوس، آقازاده های احساساتی

به گزارش مجله کالارنا، قسمت پانزدهم سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی، طراحی و نویسندگی حامد عنقا، جمعه 11 مهر ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

قسمت 15 آقازاده؛ آقازاده های لوس، آقازاده های احساساتی

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت پانزدهم سریال آقازاده اینجا کلیک کنید

بحری به محض رسیدن به وزارت مشکلاتش چند برابر می شود. از مشغله برطرف کردن توقعات کسانی که به او برای رسیدن به این جایگاه کمک کرده اند تا احتیاط بیشتر در کار های خودش و پسرش. نیما حلقه فشار بر راضیه را تنگ تر و تنگ تر می کند و این موضوع نمی تواند بدون تاثیر بر مسائل و روابط پدرش باشد.

سارا همسر دکتر بحری تنها کسی است که در جبهه نیما طرفدار راضیه است و تمام تلاشش را می کند که از طریق بحری کاری برای او بکند. بحری سعی می کند با حامد مذاکره کند و او را از اقداماتش علیه نیما منصرف کند، اما حامد با وجود گرفتاری راضیه بی باک تر و مصمم تر از قبل پیشنهاد مصالحه را رد می کند.

راضیه در زندان هم از دست نیما و اهرم های فشارش خلاصی ندارد. آزار و اذیت های روحی و جسمی از همان ورود به زندان برای راضیه شروع می شود و تنها چیزی که او را سر پا نگه می دارد دیدار های کوتاه با حامد و عشق او است.

دکتر بحری، نیما و سایر شخصیت های منفی سریال قابل درک و قابل باور هستند. چهره شخصیتی دولتی که خودش و اطرافیانش به فساد متهم و مبتلا هستند در همه جای جهان از روسیه تا سایر نقاط اروپا و آمریکا و جهان قابل ترسیم است.

اما اینجا شخصیت های مثبت سریال هستند که گویی در تصویر هم با تظاهر به حیا، ایمان و سادگی سعی در گمراه کردن مخاطبشان دارند.

تمام آدم های بد و فاسد سریال پیش تر سر سفره حاج رضا نشسته اند. جملگی هم رزم و همکار و رفیق او بوده اند. حال از زبان شریفه گفته می شود که خود حاج رضا هم در برحه های مختلف در نقاط حساس حکومت حضور داشته است.

حال حاج رضا خودش را کنار کشیده است. هم رزمانش مدارج ترقی دولتی را طی کرده اند و او نه. آن ها غرق در فساد شده اند و او تماشا کرده است. چند حاجی رفته اند و یک حاجی مانده. حال آیا گناه حاج رضا کمتر از سایرین است؟! او که تا کارد به استخوانش نرسید و وارد خانه اش نشد خم به ابرو نیاورد و عرصه را برای لاشخور ها باز کرد!

اسطوره سازی از کسی که نیمی از دوستان جوانی اش دزد شده اند اسطوره سازی مخدوشی است. این توجیه که او خبر نداشته یا نمی توانسته از فساد رفیقانش جلوگیری کند هم توجیه مخدوشی است. دکتر بحری و نیما خانه های قصر مانندشان را و حاج حسن شبکه مخوف فسادش را یک شبه به دست نیاورده اند. آن ها کارشان را از همان کنار گوش امثال حاج رضا شروع کرده اند و حاج رضا ها هم معلوم نیست که آیا واقعا نتوانستند کاری کنند و یا نخواستند و فاجعه را جدی نگرفتند...

منبع: فرارو
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1302

به "قسمت 15 آقازاده؛ آقازاده های لوس، آقازاده های احساساتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قسمت 15 آقازاده؛ آقازاده های لوس، آقازاده های احساساتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید