مقاله: جزیره جیمز باند پوکت (تایلند)

به گزارش مجله کالارنا، پوشش گیاهی سرسبز، آب فیروزه ای رنگ، غارهای دنج فانگ نا بای، و خانه جیمز باند در جزیره؛ پارک ملی آ فانگ نا (Ao Phang Nga) را به یکی از مقصدهای برتر گردشگری تور تایلند تبدیل کرده اند.

مقاله: جزیره جیمز باند پوکت (تایلند)

بازدید مستقل از جزیره تقریباً غیرممکن است، مگر اینکه مجوز و قایق شخصی داشته باشید. تورهای گردشگری مختلفی در این جزیره زیبا و مشهور برگزار می گردد که اکثر آنها از اسکله پوکت و کرابی نوی (Phuket and Krabi Noi) به سمت جزیره حرکت می کنند.

خلیج فانگ نگا محوطه ای 400 کیلومتر مربعی را پوشش داده و منزلگاه حدود 100 جزیره است. بیشتر آنها یا به خاطر زیبایی شان یا به خاطر شکل های عجیب و غریبشان می توانند در کتاب رکوردهای گینس ثبت شوند. جزیره جیمز باند با قله صخره ای معروفش، از زمان دیده شدن در فیلم جیمز باند در سال 1974 به یک جاذبه معروف برای مسافران تور تایلند تبدیل شده است. خوشبختانه این منطقه تحت حفاظت پارک ملی قرار گرفته است و در نتیجه به خاطر موقعیت پر مخاطره اش، هیچ قایقی از هیچ نوعی اجازه نزدیک شدن به این صخره را ندارد. دو راه عالی برای دیدن جزیره جیمز باند در تور پوکت، از روی قایق یا از ساحل کوچکی در کو پینگ گان است.

منبع مقاله: جزیره جیمز باند پوکت (تایلند)

انتشار: 14 بهمن 1400 بروزرسانی: 14 بهمن 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2008

به "مقاله: جزیره جیمز باند پوکت (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جزیره جیمز باند پوکت (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید