نجاریان: عزیزی خادم حق فروش ساختمان فوتسال را ندارد

به گزارش مجله کالارنا، سعید نجاریان در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص تصمیم فدراسیون فوتبال برای فروش ساختمان های فوتسال و همچنین انحلال سازمان لیگ فوتسال گفت: بنده به همراه کریم منصوری کسانی هستند که نزدیک به 20 سال در فوتسال تیم داری کرده ایم. برای تشکیل سازمان لیگ فوتسال تلاش زیادی صورت گرفت و در نهایت در سال 1388 و زمان ریاست علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال، پیروز شدیم مصوبه اش را از فدراسیون بگیریم. سازمان لیگ سال 1389 تشکیل شد و تصمیم فدراسیون برای انحلال آن بعد از 12 سال، تاسف آور است.

نجاریان: عزیزی خادم حق فروش ساختمان فوتسال را ندارد

وی اضافه کرد: اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80، فوتسال زیر نظر کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال و اولویت چندم بود. بخش عمده افتخارات فدراسیون فوتبال در دنیا توسط فوتسال رقم خورده است. بخش مهمی از عناوین هر ساله فدراسیون فوتبال در آسیا مربوط به فوتسال است که با کمک باشگاه ها رقم خورده است. اینکه سازمان لیگ فوتسال را منحل کرده و قصد دارند آن را زیر نظر کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال ببرند خجالت آور است.

عضو سابق هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در خصوص فروش ساختمان های فوتسال یادآور شد: زمانی که سیدرضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال شد، ورودی تیم ها به مسابقات لیگ برتر 1 میلیون و 500 هزار تومان بود اما افتخاری گفت برای ارتقای فوتسال و خارج شدن از اتاق کوچک فدراسیون فوتبال، نیاز به خرید ساختمان جدید داریم. او بعد از مدتی گفت بودجه و پولی به فوتسال نمی دهند و برای همین در سازمان لیگ فوتسال مصوب شد ورودی تیم های لیگ برتر 20 میلیون تومان شود. من خودم مخالف این طرح بودم اما از طریق همین ورودی در تمام رده های سنی دو ساختمان برای فوتسال خریداری شد.

این ساختمان هدیه و هبه نیست و از پول وزارت ورزش خریداری نشده که فدراسیون قصد دارد آن را بفروشد. نجاریان با بیان این مطلب اظهار کرد: در سال هایی هم که ما در سازمان لیگ فوتسال بودیم می خواستند این ساختمان را بفروشند اما اجازه ندادیم اما اعضای جدید هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال با فدراسیون فوتبال همراهی می کنند. آنها باید جلوی انحلال سازمان لیگ و فروش ساختمان ها را بگیرند.

وی ادامه داد: در یک مقطع زمانی پیشنهاد دادند ساختمان های فوتسال در خیابان شیخ بهایی را بفروشیم تا برای فوتسال در کمپ تیم های ملی ساختمان جدید بسازند. با این طرح هم مخالفت و تاکید کردیم هر موقع آنجا ساخته شد، ساختمان ها را بفروشید. با این تصمیم فدراسیون، بدون شک فوتسال آواره می شود و اولویت آخر سازمان لیگ فوتبال خواهد بود. اگر فوتسال زیر نظر سازمان لیگ فوتبال برود، فوتسالی ها را از جلوی در سازمان لیگ فوتبال هم به داخل راه نمی دهند!

عضو سابق هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در سرانجام گفت: عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال حق فروش ساختمان فوتسال را ندارد. این ساختمان از پول باشگاه ها خریداری شده است. با این کار و انحلال تشکیلات سازمان لیگ فوتسال، به 20 سال قبل بر می گردیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 خرداد 1400 بروزرسانی: 24 خرداد 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1716

به "نجاریان: عزیزی خادم حق فروش ساختمان فوتسال را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجاریان: عزیزی خادم حق فروش ساختمان فوتسال را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید