هزینه نقل و انتقال مسکن مهر چقدر است؟

به گزارش مجله کالارنا، به گزارش خبرنگاران، مهدی راهنمایی، مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به اینکه به هیچ عنوان هزینه نقل و انتقال واحد های مسکن مهر افزایش نیافته است، گفت: هزینه نقل و انتقال این واحدها همان یک میلیون تومان است و شایعات منتشر شده مبنی بر اینکه این هزینه ها 25 برابر شده است را رد می کنم.

هزینه نقل و انتقال مسکن مهر چقدر است؟

جهت دریافت خدمات آلاچیق پارک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس تاکید نمود: متقاضیان و خریداران به هیچ عنوان نگران نباشند چرا که هیچ هزینه اضافی قرار نیست پرداخت نمایند.

او هدف از افزایش 20 میلیون تومانی واحد های مسکن مهر را حذف دلال بازی و بورس بازی در بازار مسکن مهر عنوان نمود و گفت: برای هر واحد مسکن مهر و جهت تکمیل این واحد ها حدود 100 میلیون تومان هزینه می گردد و ما برای دریافت این سوبسید 20 میلیون تومان از خریداران و سرمایه گذاران دریافت می کنیم.

راهنمایی اظهار کرد: خریداران مرحله اول و اقشار کم درآمد و گروه های هدف، مشمول پرداخت این افزایش قیمت 20 میلیون تومانی نیستند.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به اینکه متاسفانه در پردیس شاهد آن هستیم که یک واحد چند بار توسط خریداران و دلالان به دلیل بورس بازی خرید و فروش می گردد، اضافه نمود: این افزایش 20 میلیون تومانی برای جلوگیری از بورس بازی و افزایش قیمت و ایجاد ثبات قیمتی در واحد های مسکن مهر است که مصوبه آن را دریافت نموده ایم.

او با اشاره به اینکه این افزایش 20 میلیون تومانی مشمول خریدارانی که قبل از خردادماه اقدام به خرید کردند نمی گردد و آن ها نگران نباشند اضافه نمود: این افزایش قیمت شامل متقاضیان اول و اقشار هدف ما نمی گردد و در این زمینه 2 طیف از جمله دلال، محتکران و سرمایه گذاران نگران شده اند و ما می توانیم سوبسید هایی که دولت برای تکمیل واحد ها هزینه می نماید از محتکران و دلالان دریافت کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس هزینه نقل و انتقال واحد های مسکن مهر یک میلیون تومان است گفت: ما از خریداران اول به بعد 20 میلیون تومان دریافت خواهیم کرد و هزینه نقل و انتقال همان یک میلیون تومان خواهد بود. این هزینه شامل متقاضیان اول و اقشار کم درآمد نمی گردد و متقاضیان به هیچ عنوان نگران افزایش قیمت نباشند چراکه ما قصد داریم دلال بازی را جمع کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار کرد: هزینه ای که برای ساخت هر واحد مسکن مهر تا به امروز صورت گرفته 100 میلیون تومان است.

او اضافه نمود: افراد دومی که مسکن مهر در پردیس خرید می نمایند و افرادی که بعد از اول خرداد ماه اقدام به خرید می نمایند مشمول این افزایش هستند. همچنین برای جلوگیری از تجمعات در کارگزاری ها، افرادی که وکالت می دهند می توانند به وسیله نوبت دهی اقدام به سند زدن نمایند بنابراین مسائل در این زمینه را هم برطرف کردیم.

راهنمایی شرح داد: شرکت عمران پردیس تمامی اسامی خریداران اول و متقاضیان واقعی را دارد و این افراد به هیچ عنوان مشمول افزایش قیمت نخواهند شد و تا به امروز برای این افراد هم رشد قیمتی نداشته ایم.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس با اشاره به اینکه مشکل اصلی در پردیس آن بود که یک واحد 10 ها بار توسط دلالان و خریداران خرید و فروش می شد، گفت: این واحد ها بدون آنکه سکونتی در آن صورت بگیرد توسط محتکران خریداری می شد و در نتیجه این اقدام رشد بی رویه قیمت مسکن در شهر پردیس به وجود آمد.

او یاد آور شد: شرکت عمران پردیس برای جلوگیری از دلال بازی و بورس بازی این مصوبه قانونی را دریافت کرد و این مصوبه تاییدیه قضایی هم دارد و تمامی این 20 میلیون تومان برای تکمیل واحد های مسکن مهر و زیرساخت و زیربنا ها صرف می گردد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به اینکه شرکت عمران پردیس برای اولین بار اقدام به اخذ تسهیلات 1 هزار میلیارد تومان با باز پرداخت از سوی خود این شرکت نموده است اضافه نمود: تمام این تسهیلات صرف تکمیل این واحد ها شده است.

او به تجمعات اخیر مردم در طی روز گذشته برای خرید مسکن مهر در پردیس هم اشاره نمود و گفت: به علت اطلاع رسانی نادرست از سوی بعضی افراد این تجمعات برای سندزنی صورت گرفته بود که با سیستم نوبت دهی این مشکل را برطرف کردیم البته این خریداران هم تنها برای خرید ارزان تر اقدام می نمایند و بعید است که مصرف نماینده واقعی باشند.

راهنمایی با اشاره به اینکه 82 هزار واحد مسکن مهر در پردیس هدف گذاری شده است، گفت: 15 هزار واحد در اواخر تیرماه افتتاح و 10 هزار واحد هم در شهریور ماه به بهره برداری می رسد و 12 هزار واحد باقی مانده هم تا انتها سال افتتاح می گردد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس در انتها شرح داد: بیش از 5 هزار میلیارد تومان برای تکمیل این واحد ها هزینه شده است که یک میلیارد تومان آن به وسیله تسهیلات 1 هزار میلیارد تومانی از منابع اقتصادی خود شرکت هزینه شده است و مابقی هم از محل فروش اراضی در پردیس هزینه شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1061

به "هزینه نقل و انتقال مسکن مهر چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه نقل و انتقال مسکن مهر چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید