کواچ: قهرمانی المپیک و اروپا برایم کافی نیست، به کار خودم اعتقاد دارم

به گزارش مجله کالارنا، سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران گفت: من عنوان قهرمانی المپیک و اروپا را در کارنامه دارم ولی این عناوین برایم کافی نیست.

کواچ: قهرمانی المپیک و اروپا برایم کافی نیست، به کار خودم اعتقاد دارم

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی صربستان که با این تیم به عنوان قهرمانی اروپا هم رسیده با قراردادی کوتاه مدت تا خاتمه فصل به تیم یاستشبسکی لهستان پیوست.

کواچ در این مورد گفت: یاستشبسکی یکی از باشگاه های خوب لهستان است و من برای دریافت نتایج خوب به این تیم ملحق شده ام. وقتی مدیر برنامه های من پیشنهاد یاستشبسکی را به دست من رساند، بلافاصله آن را قبول کردم چون به این تیم و کار خودم اعتقاد دارم.

وی ادامه داد: لهستان، کشور والیبال است و برای هر مربی، حضور در لیگ این کشور، تجربه مهم و بزرگی محسوب می گردد. طرفداران والیبال در لهستان، مشهور هستند. من برای حضور در لهستان با دوستم، آندره آناستازی مشورت کردم و او مرا برای حضور در پلاس لیگا تشویق کرد.

سرمربی تیم ملی صربستان گفت: ما صرب ها، جنگجویان بزرگی هستیم و این مشخصه خوب و بد ماست. درخشش بین المللی والیبال ما از سال 1995 شروع شد و اوج آن قهرمانی المپیک 2000 بود. صربستان به تازگی قهرمان اروپا شده و این یعنی کارمان را به خوبی انجام داده ایم. من چیزهایی برای ارائه به تیم یاستشبسکی دارم و کلاس والیبال صربستان را به شما نشان خواهم داد.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران گفت: روش بازی مورد علاقه من، تهاجمی است. من دوست دارم بازیکنانم سرویس های خوب و دفاع های موثری داشته باشند. شما کیفیت والیبال صربستان و تغییراتی که من در این تیم در مسابقات قهرمانی اروپا ایجاد کردم را دیدید. تیم یاستشبسکی نیز توانایی اجرای تاکتیک های مرا دارد ولی کار سختی است چون من به تازگی به این تیم ملحق شده ام و زمانی در اختیار نداشته ام. من برای تغییر بازیکنان به این تیم نیامده ام چون معتقدم بازیکنان بزرگ و خوبی داریم. تیم یاستشبسکی در 3 هفته گذشته با دستیار فعلی من برنده بوده و ما باید به همین روش ادامه بدهیم. فلسفه من کم کم به تیم تزریق خواهد شد.

کواچ ادامه داد: من عنوان قهرمانی المپیک و اروپا را در کارنامه دارم ولی این عناوین برای من کافی نیست. این قهرمانی ها برای من تنها یک مرحله از زندگی حرفه ای هستند. گذشته، پشت سر ماست و ما باید هر روز نشان دهیم که چقدر خوب هستیم. رزومه من به قدر کافی خوب است ولی باز هم دنبال عناوین بیشتر با تیم یاستشبسکی و تیم ملی صربستان هستم.

او توضیح داد: من زمانی سرمربی هالک بانک ترکیه بودم. من این تیم را در مکان هشتم جدول تحویل دریافت ولی در خاتمه فصل، قهرمان شدیم. تیم ملی صربستان نیز پس از 15 جلسه تمرین که زیر نظر من انجام داد به عنوان قهرمانی اروپا رسید. این عنوان در خصوص کیفیت کار من شهادت می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 588

به "کواچ: قهرمانی المپیک و اروپا برایم کافی نیست، به کار خودم اعتقاد دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کواچ: قهرمانی المپیک و اروپا برایم کافی نیست، به کار خودم اعتقاد دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید