از بلغارستان، کنستانتینوف: معروف نتوانست از قدرت جادویی اش استفاده کند، دریافت، نقطه ضعف اصلی ایران بود

به گزارش مجله کالارنا، سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان گفت: وقتی سعید معروف مجبور می گردد برای پاس دادن به خارج منطقه یک سوم بیاید، نمی تواند از قدرت جادویی اش استفاده کند.

از بلغارستان، کنستانتینوف: معروف نتوانست از قدرت جادویی اش استفاده کند، دریافت، نقطه ضعف اصلی ایران بود

به گزارش خبرنگار اعزامی مجله کالارنا از بلغارستان، پلامن کنستانتینوف، سرمربی تیم ملی بلغارستان پس از پیروزی 3 بر صفر شاگردانش مقابل ایران در مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی دنیا گفت: انتظار پیروزی را داشتم ولی فکر نمی کردم 3 بر صفر برنده شویم. ما در مسابقه نخست در مرحله گروهی، طوری مقابل ایران بازی کردیم که هرگز در شراط معمولی نمی توانستیم اینقدر پر اشتباه باشیم. ما 22 اشتباه در سرویس و 11 خطا در حمله داشتیم که خیلی زیاد است.

وی ادامه داد: در مسابقه امشب اما خطای سرویس بسیار کمی داشتیم که کلید برتری ما بود. من از سرویس های همه بازیکنان راضی نیستم، ولی اسکریموف فوق العاده بود. او 25 سرویس زد که 3 تای آن خطا و 7 سرویس منجر به امتیاز شد. من می دانیم که بقیه بازیکنان هم می توانند مثل او خوب سرویس بزنند.

کنستانتینوف در مورد نقطه ضعف تیم ملی ایران گفت: بدون شک، دریافت، نقطه ضعف اصلی ایران بود. وقتی تیم ایران در دریافت خوب عمل نکرد، به دنبال آن نتوانست از نیروی فوق العاده ای مثل سعید معروف نیز استفاده کند. من او را خیلی دوست دارم و معتقدم که یکی از نوابغ دنیای والیبال است، اما وقتی او مجبور می گردد برای پاس دادن به خارج منطقه یک سوم بیاید، نمی تواند از قدرت جادویی اش استفاده کند. ما نسبت به صعود به مرحله سوم امیدواریم. کار بسیار سختی پیش رو داریم و برای رسیدن به هدف خود می جنگیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 49

به "از بلغارستان، کنستانتینوف: معروف نتوانست از قدرت جادویی اش استفاده کند، دریافت، نقطه ضعف اصلی ایران بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بلغارستان، کنستانتینوف: معروف نتوانست از قدرت جادویی اش استفاده کند، دریافت، نقطه ضعف اصلی ایران بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید