اعلام زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

به گزارش مجله کالارنا، تهران (پانا) - ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی تیرماه 1400 از 12 اسفند شروع می گردد.

اعلام زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

به گزارش مرکز سنجش پزشکی، ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی از روز سه شنبه 12 اسفند 99 آغاز می گردد و این مهلت تا ساعت 24 روز آدینه 22 اسفند 99 ادامه دارد.دفترچه راهنمای شرکت در این آزمون همزمان با آغاز فرایند ثبت نام، بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار خواهد گرفت.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام نموده است که بنا بر شرایط و امکانات دانشگاه ها و نیز شرایط خاص کشور، متأثر از شیوع بیماری کرونا، ممکن است آزمون تمام یا تعدادی از رشته ها به صورت الکترونیک و یا کاغذی برگزار شوند. ضمن اینکه نوبت بندی برگزاری آزمون هر یک از رشته ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

براین اساس آزمون تمامی رشته ها شامل دو بخش عمومی (استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی عمومی) و اختصاصی خواهد بود.در آزمون رشته هایی که به صورت کاغذی برگزار می شوند، دو دفترچه مجزا با مدت زمان جداگانه توزیع خواهد شد و در آزمون رشته هایی که به صورت الکترونیک برگزار می شوند نیز هر بخش، زمان مختص به خود را خواهد داشت.

آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در روزهای پنجشنبه و آدینه سوم و چهارم تیرماه 1400 برگزار می گردد .چنانچه به هر دلیل تغییری در زمان یا نحوه برگزاری آزمون (از لحاظ الکترونیک یا کاغذی) ایجاد گردد، مراتب به وسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1584

به "اعلام زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید