انتخاب نام کاروان ایران در المپیک با فراخوان عمومی!

به گزارش مجله کالارنا، به گزارش خبرنگاران، در نشست اخیر ستاد عالی بازی های المپیک و آسیایی که یکشنبه گذشته با حضور وزیر ورزش برگزار گردید بر اعزام کاروان ایران به المپیک توکیو با نام ستارگان پارسی تاکید شد، نامی که پیش از این توسط ستاد فرهنگی توکیو پیشنهاد و در رابطه با آن جمع بندی لازم حاصل شده بود.

انتخاب نام کاروان ایران در المپیک با فراخوان عمومی!

با این حال بعد از مطرح شدن دوباره اسم ستارگان پارسی و به دلیل بعضی واکنش ها نسبت به آن، کمیته ملی المپیک تصمیم به اعلام فراخوان عمومی برای نام کاروان ایران گذاشته است.

در این رابطه کمیته ملی المپیک بیان کرد:

بر این اساس تمام علاقمندان و اصحاب قلم می توانند با بهره مندی از اصول و ارزش های انقلابی، اسلامی و تاریخی کشورمان بر گرفته از فرهنگ و تمدن بزرگ ایران اسلامی نسبت به پیشنهاد نام کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به ژاپن اقدام کنند.

کمیته ملی المپیک با بهره مندی از صاحبنظران و نخبگان فرهنگی به آنالیز پیشنهادات دریافتی پرداخته و بهترین نام را انتخاب خواهد نمود.

علاقمندان می توانند پیشنهادات خود را تا خاتمه آذر ماه جاری در اختیار کمیته ملی المپیک قرار دهند.

به گزارش خبرنگاران، دایرکت صفحه رسمی اینستاگرام کمیته ملی المپیک به نشانی Olympic.ir و ایمیل واحد آنالیز پیشنهادات به نشانی [email protected] راه های ارتباطی برای مطرح شدن این پیشنهاد اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1432

به "انتخاب نام کاروان ایران در المپیک با فراخوان عمومی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب نام کاروان ایران در المپیک با فراخوان عمومی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید