ایده های جدید قفسه و شلف دیواری مناسب اتاق نشیمن منزل

به گزارش مجله کالارنا، در اتاق نشیمن فقط تلویزیون یا دیگر دستگاه های الکترونیک نیستند که به فضای مناسبی برای نگهداری احتیاج داشته باشند، لوازم بسیاری در این مکان آورده می شوند که برای نگهداری به فضایی بیشتر احتیاج دارند. قفسه و شلف دیواری دقیقا می توانند چنین فضاهای کافی را در اختیار ما قرار بدهد. اتاق نشیمن مکانی است که اعضای خانواده یا مهمانان همگی با هم در یک زمان بدور هم جمع می شوند. ما در این اتاق فعالیت های زیادی از قیبل تماشا کردن تلویزیون، خواندن کتاب و مجلات، بازی کردن و غیره را انجام می دهیم. از آنجایی که تاق نشیمن فعالیت های زیادی را بخود می بیند، در نتیجه احتیاجمند فضایی برای نگهداری کتاب ها و روزنامه یا دیگر لوازم مربوطه خواهیم بود تا فضا همواره تمیز و مرتب بنظر بیاید.

ایده های جدید قفسه و شلف دیواری مناسب اتاق نشیمن منزل

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

شلف موجود در اتاق نشیمن می تواند بi کابینت های سرگرمی ما ترکیب گردد. برای مثال می توانید تمامی دیسک ها، کتاب ها و دیگر چیزها تفریحی را روی قفسه ها یا در زیر میز تلویزیون خود قرار بدهید. همچنین می توانید فضاهایی را در اتاق از طریق کتابخانه یا قفسه ها پارتیشن بندی کنید تا بوسیله آنها مکانی برای نگهداری کالکشن های دیسک یا کتاب های خود فراهم نموده باشید. در کنار این موارد می توانید از فضای زیر مبلمان راحتی، میز جلو مبلی یا میزهای چایخوری موجود در اتاق نشیمن بعنوان فضای ذخیره سازی بهره ببرید. شاید بنظرتان این کار غیر عادی و نامناسب بنظر بیاید اما همواره بیاد داشته باشد چینش صحیح و درست لوازم در مکان های ذخیره سازی، خود بعنوان یک عنصر دکوراتیو شیک در خانه شناخته می گردد که رنگ های متنوع و شادی را به دکوراسیون خانه اضافه می نماید. علاوه بر باکس و شلف های دیواری وسایل دیگری هم برای ذخیره سازی در اتاق نشیمن وجود دارند. میز یکی از این وسایل است. از میز بیشتر می گردد بعنوان یک مکان ذخیره سازی در مواقع ضروری استفاده کرد. زمانی که عجله دارید و مهمانان پشت در خانه منتظر هستند، می توانید وسایل خود را سریعا داخل میزها جاسازی کنید. در شکل های زیر مدل های مختلفی از مکان های ذخیره سازی که با چینش صحیح لوازم، خود تبدیل به عنصری دکوراتیور شده اند را مشاهده خواهید کرد.

منبع: اتاق
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1323

به "ایده های جدید قفسه و شلف دیواری مناسب اتاق نشیمن منزل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایده های جدید قفسه و شلف دیواری مناسب اتاق نشیمن منزل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید