برترین استارتاپ های اینوتکس پیچ تهران معرفی شدند

به گزارش مجله کالارنا، رویداد اینوتکس پیج تهران با رقابت 13 تیم استارتاپی واجد شرایط به صورت آنلاین برگزار گردید و درنهایت برترین استارتاپ ها معرفی شدند.

برترین استارتاپ های اینوتکس پیچ تهران معرفی شدند

به گزارش خبرنگار فناوری خبرنگاران؛ رویداد اینوتکس ­پیچ تهران که بنا بود در روز 3 اردیبهشت 99 برگزار گردد به جهت پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مجازی و از راه دور برگزار گردید. دبیرخانه این رویداد با آنالیز اولیه استارتاپ هایی که برای شرکت در این رقابت درخواست داده بودند، در نهایت 13 تیم را واجد شرکت در این رویداد دانست.

13 تیم استارتاپی منتخب از میان تیم هایی که برای شرکت در اینوتکس پیچ تهران درخواست داده بودند، در حضور داورانی، چون سید علی هزاوه معاون امور فناوری پارک فناوری پردیس، آرین افشار مدیرعامل فینووا و منا ناصری مدیرعامل شتابدهنده بانا به رقابت با یکدیگر پرداختند. در نتیجه رقابت و مطابق تصمیم داوران، به ترتیب تیم های سایکلوپس، دیجی­کر و آیدا به عنوان برترین استارتاپ های رویداد اینوتکس پیچ تهران انتخاب شده و مجوز حضور در رقابت نهایی کشوری این رقابت­ ها را دریافت کردند.

رویداد اینوتکس ­پیچ رویداد عظیم رقابتی بین استارتاپ هاست که خود از چندین بخش مختلف تشکیل شده است. در مرحله ­نخست استارتاپ ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ ­های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه گذاران دعوت به عمل می آید. در این مرحله از رقابت­ که در استان ­های مختلف برگزار می گردد، ابتدا تیم های استارتاپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه گذارانِ محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می پردازند.

در ادامه، از استارتاپ های برگزیده شده در این مرحله، به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس و نیز شرکت در رقابت های نیمه نهایی، دعوت به عمل می آید. برگزیدگان مرحله نیمه­ نهایی می توانند به مرحله جذاب INOTEX Battle راه یابند که طی آن، استارتاپ ها دو به دو به بحث و مناظره با هم پرداخته تا در نهایت برترین استارتاپ از نگاه داوران و مخاطبان انتخاب گردد.

این دوره از رویداد اینوتکس پیچ، از ابتدای بهمن­ ماه 98 شروع شده و پس از برگزاری در استان­ های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، اصفهان و مازندران، این بار به استان تهران رسیده بود. این درحالی است که شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی شرکت­ کنندگان، برگزاری این­گونه رویداد ها را به صورت حضوری و طبق روال سابق با مشکل روبرو نموده است. به همین دلیل طبق تصمیم دبیرخانه رویداد، به منظور حفظ پویایی جامعه استارتاپی ایران و به منظور تشویق مخاطبان به حفظ قرنطینه خانگی، این رویداد کاملا به صورت آنلاین برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1073

به "برترین استارتاپ های اینوتکس پیچ تهران معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین استارتاپ های اینوتکس پیچ تهران معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید