ترامپ در مناظره آخر نمی تواند حرف بایدن را قطع کند

به گزارش مجله کالارنا، مناظره پایانی میان رئیس جمهوری آمریکا و رقیب دموکراتش، جو بایدن با گزینه قطع صدا انجام می گردد تا هر نامزد فرصت کافی بدون وقفه برای صحبت کردن داشته باشد و هرج و مرج دوره قبل ایجاد نگردد.

ترامپ در مناظره آخر نمی تواند حرف بایدن را قطع کند

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، کمپین دونالد ترامپ مخالفتش را با این تغییرات اعلام نموده است. با این حال جمهوری خواستار گفته اند که در مناظره پنج شنبه شب که آخرین فرصت پیش از شروع رسمی انتخابات در سوم نوامبر است، شرکت می نمایند.

این اتفاق پس از مناظره ماه گذشته انجام می گردد که رئیس جمهوری آمریکا مدام در میانه صحبت های جو بایدن و مجری مناظره صحبت هایی مطرح می کرد که تمرکز تبادل نظر ها را از بین می برد.

کمیسیون مناظره های ریاست جمهوری دوشنبه خاطرنشان کرد، میکروفن هر نامزد در این مناظره که در تنسی برگزار خواهد شد، خاموش می ماند تا نامزد مقابل دو دقیقه فرصت داشته باشد صحبت های شروعین در ابتدای هر بخش 15 دقیقه ای از این مناظره را مطرح کند. بعد از آن، دو میکروفن روشن می مانند تا اجازه گفت و شنود را بدهند.

مدیر کمپین ترامپ گفت: رئیس جمهوری آمریکا به مناظره با جو بایدن، جدای از تغییرات دقیقه نودی که از سوی یک کمیسیون جانبدار برای آخرین دور مناظره صورت گرفته تا به نفع کاندیدای طرف مقابل عمل کند، متعهد است.

رئیس جمهوری آمریکا هم دوشنبه گفت، با وجود شرایطی که از دید او ناعادلانه است در مناظره با جو بایدن حاضر می شود. او به خبرنگاران گفت: من شرکت خواهم کرد، اما فکر می کنم این بسیار غیرمنصفانه است. خیلی غیرمنصفانه است که آن ها موضوعات را تغییر داده اند و خیلی غیرمنصفانه است که دوباره ما یک مجری داریم که بسیار جانبدارانه عمل می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1327

به "ترامپ در مناظره آخر نمی تواند حرف بایدن را قطع کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ در مناظره آخر نمی تواند حرف بایدن را قطع کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید