تعرفه های ارتباطی در کشور افزایشی ندارد

دشمنان نظام می خواهند با مدیریت فضای مجازی از این طریق به کشور ضربه بزنند ولی با هوشیاری کامل و لازم در مقابل آن ها ایستادگی می کنیم چراکه زیرساخت های خوبی در حوزه فضای مجازی تدارک دیده شده است.

تعرفه های ارتباطی در کشور افزایشی ندارد

محمدجواد آذری جهرمی در سفر به دشت ورامین و در مراسم افتتاح سامانه متمرکز خدماتی جنوب شرق استان تهران با بیان مطلب فوق گفت: با توجه به وضعیت مالی سخت مردم تهران که بالاجبار به شهرستان های استان تهران رجوع کردند، باید این موضوع برنامه ریزی گردد، چرا که به همین دلیل اقدامات مناسب در حوزه ارتباطات صورت گرفته است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه نمود: در شهرستان قرچک همه روستاها به پروژه اینترنت فیبر نوری متصل شدند و در دو شهرستان دیگر نیز تا 80 درصد وصل می شوند.

آذری جهرمی اعلام کرد: در حوزه ارتباطات بیش از 80 درصد خرید و اقدامات در وزارت ارتباطات بومی شده است و اکثر تجهیزات فراوری ایران و بومی هستند.

وی ادامه داد: در حوزه ارتباطات نیازمند شدید به ارز بودیم و بومی سازی قطعات باعث شد تا این نیازمندی کاهش یابد.

وزیر ارتباطات یادآور شد: با توجه به چالش های مالی، تعرفه های ارتباطی در کشور افرایشی نداشته است، بااینکه فشارهای مالی به شرکت های ارتباطی وارد شد اما این فشار به جامعه منتقل نشد.

جهرمی تأکید کرد: از مهم ترین اقدامات این بود که اپراتورها را با یکدیگر متحد کردیم تا در مقابل تحریم ها ایستادگی نمایند و با این روش هزینه های جانبی آن ها کاهش پیداکرده است.

وی اضافه نمود: برخی از شرکت های مخابرات، کارمندان بازنشسته، مطالباتی دارد که به زودی این موارد و مطالبات انجام خواهد شد؛ از اولویت های کاری شرکت مخابرات وحدت رویه بوده است و وزارت ارتباطات اقدام به چابک سازی کرد و ساختار متمرکزی صورت گرفت.

وزیر ارتباطات ادامه داد: سامانه متمرکز مخابراتی از اقدامات مهم شرکت مخابرات است که با متمرکز سازی می گردد خدمات بهبود یابد و یکپارچگی صورت می گیرد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 16 شهریور 1398 شناسه مطلب: 261

به "تعرفه های ارتباطی در کشور افزایشی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعرفه های ارتباطی در کشور افزایشی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید