تعهدات گوگل، برای جلب رضایت تنظیم کننده انگلیسی

به گزارش مجله کالارنا، گوگل در اوایل امسال گفت تغییرات توافق شده با تنظیم کننده انگلیسی در سطح جهانی اعمال خواهد شد.

تعهدات گوگل، برای جلب رضایت تنظیم کننده انگلیسی

به گزارش خبرنگاران، به نقل از رویترز؛ گوگل متعهد شده که محدودیت های بیشتری در استفاده از داده های مرورگر کروم خود اعمال می نماید تا به نگرانی های تنظیم نماینده انگلیس در خصوص برنامه اش برای ممنوع کردن کوکی های شخص ثالثی که تبلیغ نمایندگان برای ردیابی مصرف نمایندگان استفاده می نمایند، بپردازد.به گفته مدیرعامل این شرکت کاربران هنگام مرور وب، حریم خصوصی بیشتری می خواهند.

براساس گزارش ها، گوگل در اوایل امسال موافقت کرد که این طرح را بدون امضای CMA اجرا نکند و گفت تغییرات توافق شده با تنظیم نماینده انگلیسی در سطح دنیای اعمال خواهد شد. از دست دادن کوکی ها در محبوب ترین مرورگر دنیا،توانایی آنها را برای جمع آوری اطلاعات محدود نموده و آنها را بیشتر به پایگاه های اطلاعاتی کاربران گوگل وابسته می نماید.

روز آدینه CMAگفت: گوگل بعضی از نگرانی های به جای مانده را رفع نموده است، از جمله تعهدات در خصوص کاهش دسترسی به آدرس های IP و شفاف سازی محدودیت های داخلی در خصوص داده هایی که می تواند استفاده کند.

او اضافه کرد: تعهداتی که از گوگل گرفته ایم از نظر قانونی لازم الاجرا می گردد و رقابت در بازار های دیجیتال را ترویج می نماید. این موضوع به محافظت از توانایی ناشران آنلاین برای جمع آوری پول به وسیله تبلیغات و حفظ حریم خصوصی کاربران یاری می نماید. گوگل در وبلاگی اعلام نمود که مصمم است اطمینان حاصل کند که جعبه ایمنی حریم خصوصی به گونه ای پیشرفته است که برای کل زیست بوم کار کند.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 بهمن 1400 بروزرسانی: 4 بهمن 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1997

به "تعهدات گوگل، برای جلب رضایت تنظیم کننده انگلیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعهدات گوگل، برای جلب رضایت تنظیم کننده انگلیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید