خبرنگاران انصراف تهیه کننده فیلم پیشی میشی از اکران

به گزارش مجله کالارنا، تهران- خبرنگاران- تهیه کننده فیلم پیشی میشی از انصراف اکران این فیلم در سینماها سراسر کشور اطلاع داد.

خبرنگاران انصراف تهیه کننده فیلم پیشی میشی از اکران

در حالی که قرار بود فیلم پیشی میشی به کارگردانی حسین قناعت از 25 تیر اکران خود را بر اساس مصوبه شورای صنفی نمایش در سینماها شروع کند، تهیه کننده این فیلم از اکران انصراف داد.

احمد احمدی درباره دلایل این انصراف گفت: درخواست ما برای اکران پیشی میشی به قبل از موج تازه کرونا باز می گردد. ما بر اساس آنچه اعلام شده بود تصور می کردیم زیرساخت های لازم برای اکران آماده است، کرونا هم فروکش نموده بود و قرار بود همه سینماها باز شوند اما حالا با گسترش دوباره کرونا و تعطیلی دوباره سینماها بخصوص در شهرستان ها چاره ای جز انصراف از اکران نداریم.

تهیه کننده فیلم های ردکارپت و لازانیا در ادامه گفت: پیشی میشی یک فیلم مستقل است که بدون هر گونه یاری و وام دولتی ساخته شده و به عنوان بخش خصوصی اکران فیلم در این شرایط سخت است و می تواند به نابودی فیلم منجر گردد. از طرف دیگر مخاطب این فیلم خانواده و بچه ها هستند و با شرایطی که کرونا بوجود آورده حفظ سلامت مخاطبان سینما مهمتر است. بنابراین تصمیم گرفتیم از اکران این فیلم انصراف بدهیم.

رضا شفیعی جم، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، علی کاظمی، ساعد هدایتی، محمد شیری، سپهر سهرابی، مهدی حدادی، نفیسه روشن، یوسف صیادی، صدیقه کیانفر، عباس محبوب از بازیگران پیشی میشی هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1176

به "خبرنگاران انصراف تهیه کننده فیلم پیشی میشی از اکران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انصراف تهیه کننده فیلم پیشی میشی از اکران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید