سقف انتقال وجه در سامانه های مدرن بانک توسعه تعاون افزایش یافت

به گزارش مجله کالارنا، به منظور بهره مندی مشتریان از ظرفیت و خدمات بانکداری غیرحضوری در بانک توسعه تعاون، سقف انتقال وجه سامانه های بانکی در این بانک افزایش یافت.

سقف انتقال وجه در سامانه های مدرن بانک توسعه تعاون افزایش یافت

با توجه به ضرورت اجرای تمهیدات مقابله با فراگیری ویروس کووید 19، در راستای کاهش ترددهای اجتماعی و بهره مندی از ظرفیت های بانکداری الکترونیک به عنوان جایگزینی برای مراجعه حضوری به شعب بانک ها و مطابق دستورالعمل بانک مرکزی، سقف انتقال وجه در سامانه های مدرن بانک توسعه تعاون افزایش یافت.

بر اساس تمهیدات جدید پیش بینی شده سقف انتقال روزانه اینترنت بانک و موبایل بانک توسعه تعاون برای انتقال وجه به حساب دیگران، ساتنا و پایا برای اشخاص حقیقی و حقوقی برای هر کد ملی در 24 ساعت تا سقف یک میلیارد ریال افزایش یافت. همچنین سقف انتقال وجه در این سامانه به حساب خود برای اشخاص حقیقی و برای اشخاص حقوقی بدون سقف و به صورت نامحدود قابل انجام می باشد. همچنین انتقال وجه روزانه به صورت درون بانکی و بین بانکی شتابی تا سقف 100 میلیون ریال قابل انجام است.

همچنین در سامانه موبایل بانک توسعه تعاون، انتقال وجه کارت به سپرده روزانه تا سقف 100 میلیون ریال ممکن می باشد.

علاوه بر این بر اساس تغییرات انجام شده، سقف ثبت امضای درخواست کارتابلی جهت مشتریان حقوقی و سپرده مشترک در سامانه اینترنت بانک با شیوه دوعاملی دو میلیارد ریال است. همچنین انتقال وجه کارت به کارت درون بانکی و بین بانکی روزانه به وسیله سامانه های اینترنت بانک و موبایل بانک (بستر اینترنت) و خودپرداز جمعاً 100 میلیون ریال است.

لازم به ذکر است سقف خرید روزانه از دستگاه های pos به ازای هر کد ملی مجموعاً 500 میلیون ریال است و سقف انتقال وجه به وسیله خودپرداز نیز به صورت درون بانکی و بین بانکی 100 میلیون ریال می باشد.

لازم به ذکر است حسب دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی ج.ا.ا مجموع سقف انتقال وجه به حساب دیگران شامل درون بانکی و بین بانکی 1.000.000 می باشد.

روابط عمومی بانک توسعه تعاون

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1628

به "سقف انتقال وجه در سامانه های مدرن بانک توسعه تعاون افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقف انتقال وجه در سامانه های مدرن بانک توسعه تعاون افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید