سومین پذیرش بزرگ PNP بریتیش کلمبیا برگزار گردید

به گزارش مجله کالارنا، استان بریتیش کلمبیای کانادا در تاریخ سیزدهم آوریل 2021 به وسیله برنامه مهاجرت استانی خود سومین پذیرش بزرگ امسال را برگزار نموده و مجموعا برای 452 متقاضی دعوتنامه صادر نموده است. در این پذیرش متقاضیان Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) و Skills Immigration (SI) هدف گرفته شدند. بریتیش کلمبیا بعلاوه به وسیله جهت مهاجرتی Entrepreneur Immigration هم دعوتنامه صادر کرد. اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می نماید که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. دسته Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهری است که شغلشان در بریتیش کلمبیا با تقاضای بالایی روبروست.

سومین پذیرش بزرگ PNP بریتیش کلمبیا برگزار گردید

متقاضیانی ک هطی این دو پذیرش دعوتنامه دریافت کردند عمدتا به عنوان مدیر رستوران، خرده فروشی و عمده فروشی فعالیت داشته اند. حداقل امتیاز این متقاضیان هم 113 بوده است. استان بریتیش کلمبیای کانادا تا بدینجای سال 2021 به وسیله برنامه مهاجرت استانی خود مجموعا برای 3,441 متقاضی دعوتنامه صادر نموده است. 11 دعوتنامه هم برای به وسیله راستاهای Entrepreneur Immigration صادر شد.

چنانچه علاقه مند به مهاجرت به بریتیش کلمبیا به وسیله Express Entry BC (EEBC) و Skills Immigration هستید در گام نخست باید به وسیله پورتال آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا پروفایلی ایجاد کنید و در Skills Immigration Registration System (SIRS) ثبت نام کنید. سپس بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، دانش زبانی، سطح تحصیلات سابقه کار، مکان استخدامتان در بریتیش کلمبیا و حقوقتان رتبه بندی می شوید. در صورت تایید می توانید از انتخاب استانی تان برای ارائه درخواست اقامت دائم به وزارت مهاجرت کانادا بهره ببرید.

پذیرش های اکسپرس انتری معمولا هر دو هفته یک بار برگزار می شوند و امکان صدور دعوتنامه تا سقف 5000 نفر در هر پذیرش وجود دارد. بریتیش کلمبیا به وسیله برنامه مهاجرت استانی خود و سایر راستاهای مهاجرتی به صورت هفتگی پذیرش برگزار می نماید.

درباره برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا میخواهد تا کارگران خارجی را که در استان تقاضای بالایی برای آنها وجود دارد و آنها هم می خواهند در این استان اقامت دائم داشته باشند جذب کند.

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا دارای دو راستا مهاجرتی است: Skills Immigration و اکسپرس انتری و هر دوی این راستاها به زیرمجموعه هایی تقسیم می شوند. هر دو راستا مهاجرتی تحت مدیریت Skills Immigration Registration System (SIRS) هستند. چنانچه علاقه مند به مهاجرت به بریتیش کلمبیا به وسیله Express Entry BC (EEBC) و Skills Immigration هستید در گام نخست باید به وسیله پورتال آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا پروفایلی ایجاد کنید و در Skills Immigration Registration System (SIRS) ثبت نام کنید. سپس بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، دانش زبانی، سطح تحصیلات سابقه کار، مکان استخدامتان در بریتیش کلمبیا و حقوقتان رتبه بندی می شوید. در صورت تایید می توانید از انتخاب استانی تان برای ارائه درخواست اقامت دائم به وزارت مهاجرت کانادا بهره ببرید.

در صورت دعوت شدن از طرف استان بریتیش کلمبیا 30 روز فرصت دارید درخواست کامل خود را به وسیله سیستم آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا ارائه کنید. وقتی این کار را کردید ظرف دو یا سه ماه از تصمیم استان بریتیش کلمبیا آگاه خواهید شد. در صورتی که از طرف استان انتخاب شوید می توانید تقاضای خود برای اقامت دائم به وسیله Provincial Nominee Class را به اداره مهاجرت کانادا ارائه کنید. انتخاب شما از طرف استان تا شش ماه اعتبار دارد.

درباره اکسپرس انتری

لازم به ذکر است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می نمایند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد. بیشتر استان ها و منطقه ها کانادا نیز از این سیستم برای مدیریت درخواست های انتخاب استانی استفاده می نمایند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2003

به "سومین پذیرش بزرگ PNP بریتیش کلمبیا برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین پذیرش بزرگ PNP بریتیش کلمبیا برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید