فریدون عباسی: ادعای بازداشت من در مسکو کذب است

به گزارش مجله کالارنا، تهران (پانا) - رئیس کمیسیون انرژی مجلس شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره بازداشت وی در فرودگاه مسکو را کذب محض مطرح نمود.

فریدون عباسی: ادعای بازداشت من در مسکو کذب است

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش روابط عمومی مجلس، فریدون عباسی گفت: به جهت اینکه نام من سال ها قبل در میان دانشمندان هسته ای ایران از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی به سازمان ملل ارسال شده بود، تنها برای دقایقی فرایند چک و تایید گذرنامه با تاخیر همراه شد.

وی اضافه نمود: وقتی این مسئله ایجاد شد، آقای قالیباف کل هئیت پارلمانی را متوقف کرد تا این مسئله حل گردد و این موضوع نیز در فرصت کوتاهی حل شد.

عباسی تاکید نمود: نام من در گذشته در فهرست تحریم ها قرار داشت و همین مسئله باعث بروز آن مسئله شد که رئیس کمیسیون سیاست خارجی دومای روسیه وقتی به استقبال ما آمد از همین مشکل کوچک و تاخیر ایجاد شده عذرخواهی کرد.

وی با اشاره به مذاکرات خود با طرف های روس در حوزه های مربوط به انرژی گفت: باتوجه به مدیریت خوب این سفر، نشست های خوبی انجام شد و بخشی از مسائل و مسائل که مانع ارتقای روابط به خصوص روابط مالی است شناسایی شد و امیدوارم بتوانیم در حوزه های سیاسی، مالی، صنعتی و کشاورزی شاهد ارتقای روابط باشیم.

عباسی با تاکید بر اینکه این قبیل شایعات نمی تواند از توسعه روابط راهبردی ایران و روسیه بکاهد، از همه خواست در مسائل ملی بدلیل مسائل جناحی، نباید با دروغ و خبرسازی به منافع ملی ضربه زد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1554

به "فریدون عباسی: ادعای بازداشت من در مسکو کذب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریدون عباسی: ادعای بازداشت من در مسکو کذب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید