ماجرای نیمروز جزو پنج فیلم پر فروش سال آینده است

به گزارش مجله کالارنا، رضوی گفت: بعد از سیانور احساس کردم که فضا برای کارهای تاریخی مخصوصا تاریخ معاصر مهیا شده است و پیش بینی می شود ماجرای نیمروز به فروش قابل قبولی برسد.

ماجرای نیمروز جزو پنج فیلم پر فروش سال آینده است

سید محمود رضوی، تهیه کننده فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی خبرنگاران؛ گفت: بعد از سیانور احساس کردم که فضا برای کارهای تاریخی مخصوصا تاریخ معاصر مهیا شده یعنی استقبال مخاطبان از فیلم هایسیانور و ایستاده در غبار من را مجاب کرد که می وان این فضا را ادامه داد. وی در ادامه بیان نمود: تداوم این فضا هم به این معنی بود که تاریخ معاصر پر از موضوعات ملتهبی است که هر کدام از آنها می تواند یک فیلم سینمایی و یک سریال باشد. تا به حال هم به علل مختلف همه ما از این کار دور بودیم و یکی از علت های آن انگ هایی است که زده می شوند اما 2 فیلم قبلی، فیلم هایی بودند که تاریخ معاصر و یا شخصیت هایی را روایت کرده بودند که شعاری نبود و عنوان حاکمیتی به آن تعلق نمی گرفت. البته این عنوان هم بد نیست،مخاطب کمی با گارد به سراغ آن می رود. رضوی ادامه داد: پیش بینی من این است که فیلمماجرای نیمروز جزو 5 فیلم پرفروش سال آینده باشد و این یعنی مخاطب آن را می بیند. وی افزود: ما هم در فیلم ماجرای روز به سراغ یکی از ملتهب ترین اتفاقات تاریخ معاصر رفتیم و به نظرم سخت ترین بخش کار قبل از تولید بود، زمانی که ما باید نهادهای مختلف را مجاب می کردیم که اجازه بدهند ما این مقطع را کار بکنیم.

این تهیه کننده گفت:نسل جدید،نسل بسیار باهوشی است که از نوع روایت ها روی برمی گرداند و از اصل ماجرا زده نمی شود. این، نوع روایت و زبان است که همه را دچار مسئله می کند و ما فکر کردیم که زبان روایت داستانمان زبانی باشد که همه نسل ها با آن ارتباط برقرار کنند. وی شرح داد: فیلم ماجرای نیمروز یک رفرنس تاریخی است و آیندگان می توانند به عنوان یک منبع تاریخی به آن مراجعه کنند، اما روایت ما است.

این تهیه کننده افزود: اگر همت جمعی باشد که قرار است یک کار خوب بدون اشکال بسازیم این فیلم می تواند در همه جای دنیا تولید شود.

رضوی گفت: در جریان اتفاق ناگواری که برای سیانور در اکران افتاد، یک سری عوامل دست به دست هم دادند ولی زمینه کار ماجرای نیمروز با زمینه سیانور متفاوت است و راهش هموارتر است. وی اظهار داشت: زمان خوبی را برای اکران فیلم سینماییماجرای نیمروز در نظر گرفتیم و امید است که در همان زمان اکران شود.

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1341

به "ماجرای نیمروز جزو پنج فیلم پر فروش سال آینده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای نیمروز جزو پنج فیلم پر فروش سال آینده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید