محمد علیزاده هم مجری شد!

به گزارش مجله کالارنا، بعد از حضور پررنگ بازیگران در عرصه اجرای تلویزیونی حالا نوبت به محمد علیزاده خواننده رسید.

محمد علیزاده هم مجری شد!

به گزارش گروه فرهنگی مجله کالارنا، برنامه بهار جان ویژه تحویل سال شبکه 5 روی آنتن است؛ در ادامه اجرای بسیاری از بازیگران، محمد علیزاده هم پایش به اجرا باز شد. سورپرایز و شگفتانه ای که محمد قنبری تهیه کننده این برنامه از آن خبر داده بود نام این چهره را بر زبان نیاورد و حالا او را روی آنتن دیدیم. شاید به این نکته فکر می کرد که قبل از روی آنتن نیامدن این خواننده، حاشیه ها گریبان برنامه را نگیرد!

هیراد حاتمی دیگر مجری این برنامه است؛ این برنامه تا پایان تعطیلات نوروز هر شب به مدت 120 دقیقه روی آنتن می رود و در29اسفند به مدت10ساعت تا لحظه سال تحویل مهمان مخاطبان خواهد بود؛ از ساعت 22 روی آنتن می رود و تا 9 صبح روز بعد ادامه دارد.

تهیه کننده بهار جان تأکید کرد: همچون سال قبل با شب فیروزه ای در دکور برنامه بهار جان کار را ادامه خواهند داد و 15 روز برنامه خواهند داشت.

حضور پررنگ بازیگران یا خوانندگان به عنوان مجری تلویزیونی قابل تأمل است؛ چرا که پیش از این معاون سیما بر ضابطه مند شدن حضور سلبریتی ها در جایگاه اجرای تلویزیون تأکید کرده بود. تلویزیون مجریان بسیاری دارد که متعهد، پیروز و آشنا به اصول حرفه ای در برنامه ها حضور دارند و برنامه هایی پرمخاطب و برند را اداره می کنند پس چه نیازی به این همه حضور پررنگ سلبریتی ها و بازیگران به عنوان مجریان تلویزیونی است؟

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 956

به "محمد علیزاده هم مجری شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد علیزاده هم مجری شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید