تور تایلند لحظه آخری: پالیزبان: مهم ترین هدف ما بازی های آسیایی 2022 است، در تایلند نتیجه قابل قبولی کسب کردیم

به گزارش مجله کالارنا، کماندار طلایی کشورمان در کاپ آسیایی تایلند گفت: مهم ترین علت حضور ما در این مسابقات این بود که باید خود را برای بازی های آسیایی آماده کنیم.

تور تایلند لحظه آخری: پالیزبان: مهم ترین هدف ما بازی های آسیایی 2022 است، در تایلند نتیجه قابل قبولی کسب کردیم

با تور تایلند لحظه آخری از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید و شهرهای زیبای بانکوک، پوکت و پاتایا تایلند را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، محمدصالح پالیزبان پس از کسب مدال طلای کامپوند کاپ آسیایی در تایلند گفت: خداراشکر مسابقات خوبی بود و خوشحالم که توانستیم در آخرین مسابقه ای که در سال 1400 شرکت کردیم نتیجه نسبتا خوب و قابل قبولی کسب کنیم.

وی در ادامه اضافه کرد: همچنین خوشحالم که توانستم کاری که در کاپ آسیایی دوره قبل انجام دادم را دوباره تکرار کردم و مجددا به مدال طلا رسیدم.

کماندار طلایی کشورمان در کاپ آسیایی با توجه به در پیش بودن بازی های آسیایی هانگژو، تاکید نمود: مهم ترین علت حضور ما در این مسابقات این بود که باید خود را برای بازی های آسیایی آماده کنیم. نه تنها کاپ آسیایی بلکه سایر مسابقاتی هم که در پیش داریم به منظور کسب آمادگی جهت حضور در بازی های آسیایی هانگژو است . این بازی ها که تابستان سال آینده برگزار می گردد مهم ترین هدف ما است.

وی در سرانجام گفت: در کاپ آسیایی همه تیم ها به جز چند تیم که مهم ترین رقبای ما در بازی های آسیایی هستند، حضور داشتند. خوشبختانه اینجا نتیجه خوبی گرفتیم و بالطبع امیدواریم در بازی های آسیایی این کاری که در کاپ آسیایی انجام دادیم را تکرار کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 فروردین 1401 بروزرسانی: 2 فروردین 1401 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2059

به "تور تایلند لحظه آخری: پالیزبان: مهم ترین هدف ما بازی های آسیایی 2022 است، در تایلند نتیجه قابل قبولی کسب کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور تایلند لحظه آخری: پالیزبان: مهم ترین هدف ما بازی های آسیایی 2022 است، در تایلند نتیجه قابل قبولی کسب کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید