6 مدل آرایش چشم ترند و جسورانه که ظاهری مدرن و مجذوب کننده به شما می دهند

به گزارش مجله کالارنا، در آرایش صورت، آرایش چشم ها یکی از رکن های اصلی است. چشم های گیرا و مجذوب نماینده می توانند مجذوب نمایندهیت شما را چند برابر نمایند. اما بعضی از خانم ها به خصوص دختران جوان علاوه بر مجذوب نمایندهیت چشم ها به استفاده از ترندهای آرایشی مدرن و منحصربه فرد هم اهمیت زیادی می دهند. بسیاری از خانم های جوان دوست دارند مدل آرایش چشم هایشان خاص، مدرن و چشم گیر باشد. در این مطلب 6 مدل از ترندهای آرایش چشم را که به وسیله استایلیست های مشهور و محبوب دنیا توصیه شده اند را برایتان معرفی می کنیم. با به الهام از این 6 ترند آرایش چشم جسورانه و مد روز می توانید ظاهری مدرن و منحصربه فرد داشته باشید و از آرایش تان لذت ببرید؛ با ما در مجله خبرنگاران همراه باشید.

6 مدل آرایش چشم ترند و جسورانه که ظاهری مدرن و مجذوب کننده به شما می دهند

1. مدل آرایش چشم سیاه و سفید از مجذوب کننده ترین ترندهای آرایش چشم که هیچ وقت کهنه نمی گردد

یک خط چشم و یا سایه ماژیکی سفید را به آرایش معمولی چشم هایتان اضافه کنید و نتیجه ای که به دست می آید خیره کننده است. زمانی که در کنار رنگ مشکی ریمل و خط چشم از رنگ سفید استفاده می کنید، آرایش چشمانتان حتی اگر در حد یک ریمل مختصر و خط چشم نازک باشد چند برابر بیشتر جلوه گر می گردد.

هارمونی رنگ های سفید و سیاه در کنار یکدیگر علاوه بر زیبایی که به چشمان شما می دهد سبب می گردد استایلی مدرن، متفاوت و منحصربه فرد داشته باشید. این ترند مجذوب کننده بی شک یکی از چشم نواز ترین ترندهای آرایش چشم در سال های اخیر است؛ به خصوص برای کسانی که چشمانی بادامی شکل دارند.

  • 12 ترند آرایشی زیبا برای پاییز و زمستان 2021 و 2022

2. خط چشم گرافیکی همچون سال گذشته جزو محبوب ترین ترندهای آرایشی است

این ترند آرایش چشم که چندین سال است به چرخه ترندهای آرایشی وارد شده یکی از محبوب ترین و مدرن ترین مدل های آرایش چشم به خصوص برای دختران جوان است. در این مدل آرایش چشم دست تان باز است تا خلاقانه و جسورانه عمل کنید و از قواعد و قوانین آرایش چشم کلاسیک تا جایی که می توانید خارج شوید. این که چه نوع خط چشم گرافیکی را انتخاب می کنید بستگی به سلایق و سبک شخصی شما دارد و این که تا چه حد دوست دارید در آرایش چشمانتان جسورانه عمل کنید.

در یکی از ساده ترین و مینیمال ترین مدل های خط چشم گرافیکی کافیست با خط چشم ماژیکی بین چین مژه ها و ابروهایتان یک قوس ساده ایجاد کنید و سپس مژه هایتان را فر کنید و ریمل بزنید. می توانید یک خط چشم نازک هم به آرایش تان اضافه کنید تا چشمانی گیراتر و مجذوب کننده تر داشته باشید.

در یکی دیگر از محبوب ترین مدل های خط چشم گرافیکی یک گوشه تیز بین خط بالایی مژه و چین پلک ها ایجاد می گردد. قسمت جلویی مژه ها را هم می توانید با یک خط چشم رنگی برجسته کنید و سپس با فرمژه و ریمل مژه هایتان را حالت دار و زیبا کنید.

همان طور که گفته شد در مدل خط چشم گرافیکی گستره ای بسیار وسیع و متنوع از انواع طرح ها را خواهید یافت. کافیست در گوگل، اینستاگرام یا پینترست عبارت خط چشم گرافیکی Graphic Eyeliner را سرچ کنید تا انواع مدل های متنوع و مجذوب کننده این ترند آرایشی را در رنگ های مختلف مشاهده کنید.

به خصوص اگر به آرایش منحصربه فرد و خاص علاقه مندید و دوست دارید مدل های تازه خط چشم را امتحان کنید این مدل آرایش چشم خاص و هیجان انگیز برازنده شماست. فقط از آنجایی که ممکن است عادت به کشیدن این نوع خطوط به روی مژه هایتان نداشته باشید یک تکه پنبه و کمی میسلار واتر یا پاک کننده آرایش را کنار دستتان بگذارید تا اگر در کشیدن خط چشم اشتباه کردید و یا مدلی که کشیدید باب طبعتان نبود به راحتی بتوانید آرایشتان را اصلاح کنید.

3. ریمل رنگی را امتحان کنید و استایلی مدرن و خاص به چشمانتان بدهید

استفاده از ریمل های رنگی می تواند تصمیمی بسیار جسورانه و در عین حال هیجان انگیز باشد چرا که ریمل های رنگی ممکن است به طور کلی شکل آرایش چشم ها را تغییر دهند. تنها با استفاده از کمی ریمل رنگی شما جلوه ای متفاوت و خاص به صورت تان خواهید داد.این نوع آرایش به خصوص در میان دختران نوجوان و جوان هواداران بسیاری پیدا نموده است.

اگر بخواهید در آرایش با ریمل های رنگی جسورانه تر عمل کنید می توانید رنگ های بولد را انتخاب کنید و ترکیبی از آرایش ریمل های رنگی و سایه های هماهنگ را بر روی چشمان تان داشته باشید.

اگر پوستی برنزه داشته باشید رنگ های سرد مانند آبی و سبز جلوه بسیار چشم نواز و مدرن و در عین حال عجیب و هیجان انگیزی را به صورت شما خواهند داد.

  • 24 نکته مهم برای آرایش چشم که حتما به کارتان خواهند آمد

4. مدل آرایش چشم مجذوب کننده و مدرن با خط چشم ها و مداد چشم های رنگی

این مدل آرایش چشم که در تابستان 2021 به یکی از محبوب ترین ترندهای آرایشی تبدیل شده بود سال جاری هم در میان ترندهای آرایشی وجود دارد. در سال گذشته برندهای بسیاری خط چشم های مایع و مدادی را در رنگ های مختلف و متنوع به بازار عرضه کردند و در این میان رنگ های پاستیلی از محبوبیت بسیاری برخوردار شدند.

ساده ترین شکل آرایش با خط چشم های رنگی این است که مطابق با رنگ پوست و بعلاوه رنگ آیتم هایی که به تن دارید یک مدل خط چشم رنگی را انتخاب کنید و یک خط چشم کلاسیک بالای مژه تان بکشید.

اگر هم بخواهید آرایشی مفصل تر داشته باشید می توانید با ترکیب سایه ها و خط چشم های رنگی ترکیب هایی مجذوب کننده و گیرا ایجاد کنید و از این ترند آرایشی مدرن و منحصربه فرد لذت ببرید.

5. مدل آرایش چشم خاص و منحصربه فرد با سایه های اکلیلی و درخشان

سایه های اکلیلی به خصوص در چند سال اخیر جزو محبوب ترین ترندهای آرایش چشم بوده اند؛ به خصوص سایه های اکلیلی مایع با اکلیل های درشت و درخشان در طرح ها و رنگ های مختلف می توانند جلوه بسیار مجذوب کنندهی به چشم های شما بدهند.

اما برای این که با این سایه های زیبای اکلیلی بتوانید آرایش مدرن و منحصربه فردی داشته باشید احتیاجی نیست یک آرایش چشم مفصل انجام بدهید بلکه حتی استفاده از کمی سایه اکلیلی همراه با ریمل می تواند ظاهری بسیار مجذوب کننده و خاص به شما بدهد. به خصوص اگر می خواهید برای رفتن به میهمانی آرایش کنید کافیست یک رنگ سایه اکلیلی هماهنگ با رنگ پوست و لباستان انتخاب کنید و از آرایش چشم زیبا و منحصربه فردتان لذت ببرید.

اگر هم میخواهید آرایش مفصل تری با این نوع سایه ها داشته باشید می توانید سایه های اکلیلی را با سایه های مات ساده ترکیب کنید. استفاده از سایه های اکلیلی در زیر چشم ها هم می تواند یک سبک آرایش آوانگارد و مدرن باشد و ظاهری منحصربه فرد و چشم گیر به شما بدهد.

6. با مدل آرایش چشم نقطه ای آشنا شوید

در این بخش از مطلب می خواهیم شما را با یک سبک مینیمال و مدرن آرایش چشم ها آشنا کنیم؛ استفاده از نقطه در آرایش چشم. شاید این ترند آرایشی به نظرتان عجیب برسد اما بهتر است بدانید که این مدل آرایش چشم از سال 2017 جزو ترندهای مدرن و خاص آرایش چشم محسوب می گردد و حتی سلبریتی هایی مانند کیتی پری هم در بعضی ایونت ها این مدل آرایش چشم را امتحان نموده اند.

یکی از انواع آرایش چشم نقظه ای ایجاد یک نقطه مشکی و یا رنگی درست زیر چشمتان است. می توانید پلکتان را با ترکیب سایه های دلخواهتان آرایش کنید و سپس با استفاده از یک مداد چشم در نزدیکی گوشه پایین بیرونی، یک میلی متر از پایه مژه های پایین نقطه گذاری کنید، و آن را بچرخانید تا یک نقطه با میزان بزرگ تر به دست آورید. هنگام استفاده از مداد چشم مستقیما به جلو نگاه کنید تا قرارگیری این نقطه درست انجام گردد. این مدل آرایش چشم جلوه ای بسیار مدرن و منحصربه فرد به صورت شما خواهد داد.

نقطه ای که در زیر چشمتان می گذارید را به جای لبه بیرونی چشم ها می توانید درست در مرکز چشم ها هم بکشید. با استفاده از فرمژه و یک ریمل حجم دهنده می توانید این آرایش چشم مجذوب کننده و مدرن را تکمیل کنید.

در یکی دیگر از مدل های آرایش نقطه ای پس از این که با سایه دلخواه پلک هایتان را آرایش کردید با استفاده از مداد چشم سه نقطه مانند مثلث در گوشه بیرونی چشم هایتان ایجاد کنید. این مدل آرایش چشم هم بسیار مدرن، مجذوب کننده و منحصربه فرد است و با وجود سادگی اش بسیار می تواند چشم گیر باشد.

سخن آخر

به خاطر داشته باشید که اصل مهم داشتن یک آرایش چشم مجذوب کننده و گیرا داشتن چشمانی سالم با مژه ها و پلک هایی شاداب و با طراوت است. حتما پس از آرایش چشمانتان را با پاک کننده های مناسب و استاندارد آرایشی تمیز کنید و برای سلامت مژه هایتان از محلول ها و روغن های تقویت کننده مژه بهره ببرید.

به خاطر داشته باشید که استفاده از محصولات مراقبت از پوست زیر چشم ها می تواند فرایند چروک شدن پوست را به تعویق بیاندازد و مانع از پف کردگی و تیرگی زیر چشم ها گردد. اگر به روتین مراقب از چشم هایتان اهمیت بدهید متعاقبا آرایش مجذوب کننده تری هم خواهید داشت.

نکته دیگری که باید به آن دقت کنید استفاده از مواد آرایشی استاندارد و بی خطر است. چشم ها یکی از حساس ترین اعضای بدن هستند؛ در انتخاب لوازم آرایش چشم مانند خط چشم، مداد چشم، ریمل و سایه های آرایشی بادقت عمل کنید و از برند های معتبر و خوش نام خرید کنید.

از امتحان مدل های تازه آرایش چشم نترسید. بسیاری از خانم ها بر حسب عادت همیشه به اصول کلاسیک آرایش چشم وفادار می مانند اما به خاطر داشته باشید که امتحان کردن ایده های تازه آرایش چشم ها ضمن ایجاد تنوع می تواند استایلی مدرن و منحصربه فرد برایتان ایجاد کند. اگر نمی توانید در انتخاب مدل های تازه جسورانه عمل کنید به سراغ مدل های مینیمال تری بروید که بیشتر با سبک شخصی شما هماهنگ هستند. به عنوان مثال یک مدل خط چشم گرافیکی ساده و مینیمال را امتحان کنید.

منابع: fashionista, lofficiel, elle

منبع: دیجی استایل
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2083

به "6 مدل آرایش چشم ترند و جسورانه که ظاهری مدرن و مجذوب کننده به شما می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 مدل آرایش چشم ترند و جسورانه که ظاهری مدرن و مجذوب کننده به شما می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید