امیر عبداللهیان: مدیون ایثارگری شهدای انقلاب اسلامی هستیم

به گزارش مجله کالارنا، خبرگزاری خبرنگاران- وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با فرزندان شهدای انقلاب اسلامی شاغل در وزارت امورخارجه گفت: همه ما در وزارت امورخارجه مدیون ایثارگری و رشادت شهدای پرافتخار انقلاب اسلامی هستیم.

امیر عبداللهیان: مدیون ایثارگری شهدای انقلاب اسلامی هستیم

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، آقای حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان عصر روز گذشته (سه شنبه) در دیدار با فرزندان شاهد شاغل در وزارت امور خارجه با اشاره به تعداد قابل توجه فرزندان عزیز شهداء در دستگاه دیپلماسی کشور که حدود چهار درصد شاغلین این وزارتخانه را تشکیل می دهند، از تصدی مسئولیت های مدیریتی از طریق این گروه از ایثارگران در بخش های مختلف وزارت امور خارجه ابراز خرسندی نموده و افزود: همه ما در وزارت امورخارجه مدیون ایثارگری و رشادت شهدای پرافتخار انقلاب اسلامی هستیم.

وزیر امور خارجه در ادامه افزود: خانواده بزرگ وزارت امورخارجه مفتخر به همکاری با فرزندان این شهدای گرانقدر بوده و متعهد است که از ظرفیت های این عزیزان در راستای تحقق اهداف عالیه نظام و دستگاه دیپلماسی استفاده بهینه نماید.

امیر عبداللهیان ابراز امیدواری کرد در آینده نه چندان دور از این جوانان برومند که افتخار فرزندی شهدای انقلاب اسلامی را دارند در پست های مدیریتی بیشتری در وزارت امور خارجه استفاده شود تا منشاء اثرات پر خیر و برکتی در عرصه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران باشند.

در این دیدار صمیمانه تعدادی از فرزندان شاهد شاغل در وزارت امور خارجه به تشریح دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در حوزه سیاست خارجی و ساختار این وزارت خانه پرداختند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 شهریور 1400 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1863

به "امیر عبداللهیان: مدیون ایثارگری شهدای انقلاب اسلامی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر عبداللهیان: مدیون ایثارگری شهدای انقلاب اسلامی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید