با پول نقد وارد صندلی های سوخت نشوید

به گزارش مجله کالارنا، سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا بانک مرکزی دستورالعمل های مختلفی مبنی بر دریافت نکردن پول نقد صادر نموده که به صندلی ها هم ابلاغ شده و تقاضای ما از مردم این است که از کارت های بانکی خود برای پرداخت هزینه سوخت استفاده نمایند.

با پول نقد وارد صندلی های سوخت نشوید

به گزارش خبرنگاران، فاطمه کاهی در تبادل نظر با ایسنا با بیان اینکه یکی از دریافت پول نقد از مشتریان در صندلی های سوخت ممنوع نیست اما به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی بهتر است از پول نقد استفاده نشود، اظهار کرد: صندلی ها در یک سال گذشته با مردم همکاری کردند.

وی با تاکید بر اینکه صندلی های سوخت به دلیل تماس افراد مختلف با نازل و پول نقد یکی از مراکز پر خطر شناخته شده است، گفت: به تمام صندلی ها ابلاغ نموده ایم که نسبت به تجهیز صندلی ها به اقلام بهداشتی اقدام نمایند اما تامین این اقلام برعهده شرکت ملی پخش نیست.

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با تاکید بر اینکه صندلی های عرضه سوخت مایع باید پروتکل های بهداشتی وزارت بهداشت را اجرا نمایند، اظهار کرد: صندلیداران موظف هستند که صندلی ها را ضد عفونی نمایند و این موضوع در حیطه وظایف خود صندلی ها است و شرکت ملی پخش روی این موضوع نظارت می نماید.

کاهی با بیان اینکه به تمام صندلی ها ابلاغ شده که اپراتورها باید فرایند سوخت گیری را انجام دهند اما اگر مالک خودرو ترجیح دهد که خودش سوخت گیری کند، با حفظ و رعایت بهداشتی این موضوع ممانعتی ندارد، اظهار کرد: توصیه ما این است که افراد حتما نکات بهداشتی را رعایت نمایند و حداقل هنگام سوخت گیری دستکش یکبار مصرف به همراه داشته باشند تا از این طریق بتوان از شیوع این ویروس جلوگیری کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1543

به "با پول نقد وارد صندلی های سوخت نشوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با پول نقد وارد صندلی های سوخت نشوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید