روسیه همواره به ارزش های معنوی و اخلاقی خود پایبند است

به گزارش مجله کالارنا، به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، با بیان اینکه این کشور همواره به ارزش های معنوی و اخلاقی خود پایبند است عنوان داشت که بهتر است هیچ کشوری از هیچیک از خط قرمزهای روسیه عبور نکند.

روسیه همواره به ارزش های معنوی و اخلاقی خود پایبند است

پوتین با بیان اینکه، بهتر است هیچ کشوری از هیچیک از خط قرمزهای روسیه عبور نکند، گفت: روسیه برای حفظ منافع خود، به هرگونه اقدام تحریک کننده علیه این کشور، پاسخی سریع، شدید و فراتر از آن خواهد داد.

پوتین در پیام سالانه خود به مجمع فدرال مجلس روسیه شامل مجلس دوما و شورای فدراسیون تاکید کرد اگر کشوری بخواهد از خط قرمزهای روسیه عبور کند، پاسخ پشیمان کننده دریافت خواهد کرد.

وی درباره شیوع ویروس کرونا نیز با بیان اینکه هنوز بطور نهایی و قطعی کرونا در روسیه مهار نشده است، گفت: تنها با واکسیناسیون می توان با همه گیری ویروس کرونا مقابله کرد.

رئیس جمهور روسیه در بخش دیگری از سخنان خود در مجمع فدرال مجلس روسیه گفت که ارتش روسیه قدرتمندتر می شود.

وی بیان کرد که تا سال 2024 سهم تسلیحات پیشرفته در ارتش روسیه به 76 درصد و در نیروی اتمی سه گانه این کشور به 88 درصد خواهد رسید.

رئیس جمهور روسیه به تحویل موشک های قاره پیمای مافوق صوت آوانگارد و تسلیحات لیزری پرسوت به ارتش روسیه اشاره و اضافه کرد: در سال 2022 نیز موشک های قاره پیمای سارمات به ارتش روسیه تحویل می شود.

پوتین در ادامه به موضوع جمعیت روسیه اشاره کرد و گفت: کاهش جمعیت روسیه همچنان ادامه دارد و به مساله ای مهم برای کشور تبدیل شده است.

وی بیان کرد: جلوگیری از کاهش جمعیت و افزایش امید به زندگی مردم روسیه تا سن 78 سال از اهداف راهبردی دولت روسیه است.

پوتین با بیان اینکه روسیه سال گذشته برگزاری اجلاس سران پنج کشور عضو دائمی شورای امنیت را پیشنهاد کرد، این ایده را برای بررسی مسائل جهانی بسیار مهم خواند.

رئیس جمهور روسیه با انتقاد از یکجانبه گرایی آمریکا و غرب در عرصه بین المللی گفت: تحریم ها به شیوه معمول آنها تبدیل شده و متاسفانه بسیاری از کشورها به این مساله عادت کرده و در برابر آن سکوت می کنند

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1730

به "روسیه همواره به ارزش های معنوی و اخلاقی خود پایبند است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه همواره به ارزش های معنوی و اخلاقی خود پایبند است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید