واکنش باشگاه سپاهان به حقوق نجومی ساکت

به گزارش مجله کالارنا، محمدصادق میرصالحیان، مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان در تبادل نظر با ایسنا در واکنش به انتشار حقوق نجومی ادعایی محمدرضا ساکت، مدیرعامل این باشگاه اظهار کرد: دفعه اول مهر ماه سال گذشته این خبر منتشر شد و همان موقع هم به آن جواب داده شد. این مساله به مجمع فولاد مبارکه ربط پیدا می نماید و کاری به باشگاه سپاهان ندارد. اکنون مجددا این موضوع رسانه ای شده است.

واکنش باشگاه سپاهان به حقوق نجومی ساکت

او ادامه داد: این اعداد درست نیست و تعیین است بحث شخصی وجود داشته است. آقای ساکت یک مدیر نخبه ورزشی است. سیستم اقتصادی و نظارتی کارخانه فولاد مبارکه سپاهان شفاف است و اصلا چنین صحبت هایی صحت ندارد و شیطنتی است که مطرح شده است. گروهی وجود دارند که می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و نامه ای که منتشر شده است، پایه و اساس درستی ندارد. این عدد صحت ندارد و بسیار پایین تر از این هاست.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان افزود: اکنون به علت این که در پنجره نقل و انتقالاتی هستیم چنین شیطنت هایی شکل می گیرد. ما این مساله را قویا تکذیب می کنیم و خداراشکر خیال مان از خودمان راحت است که سالم و درست پیش می رویم.

پیش از این نامه ای به امضای رییس هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از شرکت فولاد مبارکه سپاهان منتشر شده بود که در آن اصلاح حقوق های نجومی در این شرکت از جمله حقوق محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه سپاهان را خواهان شده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1401 بروزرسانی: 9 مرداد 1401 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2171

به "واکنش باشگاه سپاهان به حقوق نجومی ساکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه سپاهان به حقوق نجومی ساکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید