اخبار صنعت

دست کمک فولاد خوزستان به سوی نفت مسجدسلیمان؛ در خانه ما میزبان باشید

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اعلام آمادگی کرد که استادیوم شهدای فولاد می تواند میزبان دیدارهای خانگی نفت مسجدسلیمان مسابقات لیگ برتر فوتبال باشد.

20 تیر 1399

مدافع سابق استقلال: ایران وطن دوم من است و یک روز برمی گردم

به گزارش خبرنگاران، لئوناردو پادوانی مدافع برزیلی که در تیم های فولاد خوزستان، نفت تهران، سپاهان و استقلال ایران سابقه بازی دارد، حدود دو سال پیش در ملاقات استقلال با فولاد از ناحیه نخاع آسیب شدید دید و خانه نشین شد.

19 تیر 1399

میزان افزایش پایه حقوق و حق مسکن کارگران اعلام شد

پایان میزان قطعی افزایش پایه حقوق کارگران تعیین و بر میزان حق مسکن کارگران افزوده شد.

9 تیر 1399

نوری المالکی با معاون نخست وزیر اقلیم کردستان عراق ملاقات کرد

رئیس ائتلاف دولت قانون عراق بر اهمیت تداوم رایزنی ها میان گروه های سیاسی برای پشت سر گذاشتن چالش ها تاکید نمود.

8 تیر 1399

شروع عملیات نظامی گسترده علیه بقایای داعش در غرب استان دیالی

فرماندهی پلیس استان دیالی عراق از شروع عملیات گسترده نظامی علیه تروریست ها در منطقه استراتژیک حاوی العظیم در غرب این استان اطلاع داد.

7 تیر 1399

آمریکا در عراق ماندنی نیست، دشواری های پیش روی الکاظمی

خبرنگاران، سرویس بین الملل- حلیمە ملایی: حمایت بی چون و چرای مقام های حزبی کردستان عراق از مصطفی الکاظمی برای تشکیل کابینە عراق و توصیف کردن وی بە کسی کە می تواند همە مسائل و اختلافات میان اقلیم کردستان و دولت مرکزی عراق را حل نماید، انتظارات بزرگی برای...

7 تیر 1399

نگرانی روسیه از وجود سلاح های هسته ای آمریکا در خاک اروپا

وزیر خارجه روسیه با ابراز امیدواری به اینکه خارج کردن تسلیحات هسته ای آمریکایی از اروپا، موضوع مذاکرات آینده با واشنگتن باشد، گفت: به رغم توافقات پوتین و ترامپ، آمریکا علاقه ای به مذاکره درباره سرنوشت پیمان استارت-3 ندارد.

3 تیر 1399

امکانات خرید گندم در چهارگوشه بروجرد وجود ندارد

خبرنگاران/لرستان مدیرکل تعاون روستایی لرستان گفت: امکانات خرید گندم در چهارگوشه بروجرد وجود ندارد.

31 خرداد 1399

رادیو مایکروویو پهن باند کاربردی خواهد شد

وزیر ارتباطات از تولید و کاربردی شدن رادیو مایکروویو پهن باند خبر داد و بر تحقق این هدف تاکید کرد.

27 خرداد 1399

شروع عملیات احداث زیرساخت شهرک شیلاتی گمیشان

مدیر شرکت شهرک های کشاورزی سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: عملیات احداث زیر ساخت های شهرک شیلاتی گمیشان از محل اعتبار سفر هیات دولت به استان با ایجاد 2 کیلومتر کانال انتقال آب از دریای خزر شروع شد.

26 خرداد 1399

حرکت به سوی کشاورزی مدرن توسط دانش بنیان ها سرعت گرفت

شرکت های دانش بنیان با ارائه فناوری های جدید حرکت به سوی کشاورزی مدرن را سرعت بخشیدند.

18 خرداد 1399

دریافتی سال جاری هیچ کارگری کمتر از 2.8 میلیون تومان نیست، 40 درصد شاغلان ایران کارگرمزدبگیرند

یک کارشناس مالی با بیان اینکه کارگران با مصوبه دستمزد شورای عالی کار عملا از دو میلیون و 800 هزار تومان کمتر نخواهند گرفت، تاکید نمود: اگر دستمزدها را بیش از این افزایش می دادیم با توجه به شرایط کشور، ممکن بود با اخراج کارگران و ریزش نیروهای کار روبه رو...

13 خرداد 1399

ترم تحصیلی جاری در دانشگاه شریف حذف نمی گردد، تمدید مهلت تحویل انتها نامه تا دفاع

معاونت دانشجویی دانشگاه شریف گفت: ترم تحصیلی جاری در دانشگاه شریف بدون حذف ترم و با افزایش 2 تا 3 هفته به ترم به خاتمه می رسد.

9 خرداد 1399

خبرنگاران مقام نفتی روسیه: مسکو و ریاض در یک قدمی توافق برای کاهش فراوری نفت

تهران - خبرنگاران - نماینده بلندپایه روسیه در امور نفت روز دوشنبه گفت که کشورش و عربستان سعودی به دستیابی به توافقی در باره کاهش فراوری نفت به منظور کاهش عرضه مازاد در دنیا، بسیار نزدیک هستند.

7 خرداد 1399

بازسازی ریل ماشین دودی شهرستان ری با اعتبار 60 میلیون تومان

امیرمسیب رحیم زاده، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ری گفت: فاز نخست این طرح بازسازیی شامل استحکام بخشی ریل، بازسازی و تعویض تراورس ها پوسیده، کف سازی و نصب تابلوی معرفی تاریخچه ماشین دودی در استان تهران است.

6 خرداد 1399

مصوبات دولت در خصوص بدهی واحدهای خدمت رسان

وزیر صمت گفت: مصوباتی هم در خصوص استمهال بدهی واحد ها و هزینه شرکت های خدمات رسان مصوب شده است و دولت و دستگاه ها موظف شدند مهلت و فرصت چند ماهه ای به آن ها بدهند.

31 اردیبهشت 1399

آثار بودایی به جای مانده در افغانستان

بودیسم یا آیین بودایی برای مدّت زمانی طولانی یکی از مذهب های رسمی آسیای مرکزی و شبه قاره هند به شمار می رفت. بودیسم در قرن اول میلادی توسط امپراتوری کوشان در منطقه تاریخی باختر در آسیای مرکزی تأسیس شده و وارد افغانستان شد. از معروفترین امپراتورهای کوشان،...

25 اردیبهشت 1399

1200 هکتار چراگاه دام در استان تهران آپارتمان شد

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پردیس گفت: 1200 هکتار از اراضی پردیس که برای چرای دام به مردم واگذار شده به صورت غیر قانونی تفکیک و به آپارتمان تبدیل شده اند، در حالی که حتی شخم زدن آنها نیزممنوع بوده است.

17 اردیبهشت 1399

خبرنگاران پرداخت هزینه انشعاب برق قسطی شد

تهران - خبرنگاران - معاون برنامه ریزی و امور مالی شرکت توانیر گفت: مشترکان جدید متقاضی دریافت انشعاب برق، با تسهیلات در نظر گرفته شده ناشی از شرایط کنونی کشور می توانند هزینه انشعاب خود را به صورت اقساطی پرداخت نمایند.

11 اردیبهشت 1399

بلومبرگ: پوتین اوپک را از رو برد

پنج سال سختی و حفاظت از سرمایه ها در برابر تهدید تحریم های آمریکا، روسیه را در موقعیت قدرتمندتری برای مقابله با قیمت پایین نفت نسبت به قبل قرار داده است.

7 اردیبهشت 1399
تعداد: (157)